Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy feléledt bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy feléledt bennem az apai ösztön?

Figyelt kérdés
Eddig bárki mondta hogy gyerek így, meg gyerek úgy, én mindig azt mondtam hogy nekem soha nem kell gyerek, fölösleges nyűg, stb. Mostanában viszont egyre többet gondolok rá, hogy milyen jó is lenne, büszke lennék rá, és boldogan sétálnék vele végig az utcán, meg ilyenek. Egyre irigyebb is vagyok azokra az apukákra akiknek gyerekük van, hogy de jó nekik, én meg 33 évesen még sehol nem vagyok. Volt hogy este mikor lefeküdtem aludni, annyit agyaltam ezen, hogy végül elpityeredtem .....
2015. jún. 10. 20:41
 1/8 anonim válasza:
Létezik. Minden férfi egy idő után elkezd ösztönösen az utódokon gondolkodni. Mindenkinél más korban jelentkeznek ezek a dolgok, nálad épp most. De ezzel semmi baj nincs, a lányok imádják ha komolyan veszed a kapcsolatot és ha még gyereket is akarsz hát öcsém tiéd a legtöbb kegy. Örömmel fog neked egy lány szülni csak meg kell találnod azt a valakit. Ne légy szomorú mindennek megvan a maga ideje, lesz egy szép lányod fiad neked is!
2015. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üres lehet az életed,ha egy gyerektől várod a megváltást.

Asszonyjelölt megvan már hozzá,vagy még az is hiányzik?

2015. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es: elég arrogáns a stílusod...


Igen, megvan már hozzá a párom. És nem, nem a gyerektől várom a megváltást, csupán egyre jobban izgatja a fantáziámat.

2015. jún. 10. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Elnézést a stílusért,nem derült ki van-e párod.

Vele beszéltél már erről?

Ugye egy gyerekhez két ember kell, mindenféle szempontból...

Egzisztencia megvan hozzá?

2-es voltam.

2015. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak unatkozol.
2015. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. Nálunk is a párom volt, aki kitalálta, hogy most már itt az ideje egy gyereknek. Én meg csak lestem, mert a csapból is az folyik, hogy a férfiak nem akarnak, csak a nők erőltetik. Hát úgy tűnik, vannak kivételek :)
2015. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 4es egy robot egy terminátor! Valaki kapcsolja ki kérem! :D
2015. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltünk már erről, Ő még nem szeretne (később persze igen!)

Minden adott hozzá szerencsére.

2015. jún. 10. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!