Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a jó pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a jó pasik miután rájönnek, hogy átlagos vagyok, már nem keresnek többet?

Figyelt kérdés

Idegesitő. Nem szeretnék magamról rossz képet leírni, de nálam fontos a belső, épp annyira, mint a külső. Ha egyik "szépség" hiányzók, már úgy annyira nem tudok beleszeretni valakibe: pl egy ronda, de aranyos fiuba se, illetve egy nagyon helyes és bunko fiuba se. Jó, ezek szélsőséges esetek, de összességében arra akartam kilyukadni, hogy a helyes és rendes fiúk jonnek be.

Az úgymond számomra kevesbe vonzó fiúknak bejövök, sokan teljesen szélsőséges módszereket is bevetnek, hogy megszerezzen. Amit egyébként értékelek és jol esik. De azt figyeltem meg, hogyha egy olyan fiúval kezdek ismerkedni, aki nagyon tetszik, tehat külsőre és belsőre is nagyon vonz, azokkal sose alakul semmi. Elejen még jól elvagyunk, aztán egyszercsak eltűnik az életemből, ami nekem rosszul esik és próbálok tenni ellene, de mikor nagyon egyoldalúvá válik a dolog, nyilvan befejezem. Magamat egyébként okosnak, rendes lánynak tartom, külsommel sincs gond, sőt. Nem egoizmus, egyszeruen van egy reális és egészséges énképem. Azt figyeltem meg, hogy mikor ezek a fiúk jobban megismernek, és rájönnek, hogy a vonzó külsőmhöz egy szolidabb, higgadtabb belső jár, egyeruen lekopnak. Nem tartom magam unalmasnak, mindig történik velem valami, szeretem a pörgest is.

Mi lehet a gond?

Mar nagyon idegesít ez, mert ebben az évben már a masodik ilyen fiú van, akinek tetszettem, randiztunk is, folyton dicsért, hogy mennyire normalis vagyok stb stb stb... De aztán jottek az indokok. Elsőnél nagy korkulonbseg (5), másodikkal meg a randiig se jutottunk, egyszeruen már nem ír vissza, akkor se ha poénból rákérdezek, hogy hova tűnt. Elso pár nap minden teljesen rendben van, aztán most nem ír vissza, akkor se ha már kérdezgetem, hogy fenn van-e. Aztan jonnek a kifogások h nincs net, nem küldte e a face az üzenetet és az ilyen kifogások.. Par nap utan meg már leesik a tantusz. Ez annyira elszomorít :(

Mi lehet a gond?

(Bocsi a helyesírást, hyorsan és tabrol gépeltem)


2015. aug. 29. 22:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
67%
Kevés vagy az elvárásaidhoz.Vegyél visszább,picikém.
2015. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha te se jönnél össze egy nem olyan jó külsejû férfival, akkor miért várod el, hogy veled összejöjjenek a legjobban kinézôk? Nem gondolod, hogy ez unfair?
2015. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem tudnék még mit javitani magamon. Vagyis nyilvan vannak magammal szemben elvárásaim, de ezek nem olyanok, amik a párkapcsolat szempontjából fontosak lennének. Egy férfi szamara nem tudom, hogy tudnék jobb lenni még ennél is... Elkeserít ez..
2015. aug. 29. 22:27
 4/35 anonim válasza:
100%
Sajnos visszanyalt a fagyi es nekik te vagy a ronda es aranyos csaj.
2015. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem a legjobban kinézőkről beszelek. A jól kinézőkről.
2015. aug. 29. 22:27
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, hogy átlagos (unalmas) vagy.
2015. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Átlagos alatt nem az unalmast értem. Hanem például nincsenek lerészegedős sztorijaim és ilyen marhaságok, amik ma menők
2015. aug. 29. 22:30
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de kicsit éretlennek tűnsz. Bár manapság a huszon- eleje korosztály is elég infantilis. Talán túl nyomulós vagy. Nekem kicsit sem tűnsz higgadtnak és megfontoltnak az írásod alapján, ami alapvetően nem feltétlenül gond, csak jó, ha tisztában vagy önmagaddal. Talán a fiú más jellegű kapcsolatban gondolkodott, mint te. Talán valami nem tetszett neki benned. Nem lehet messziről megmondani.
2015. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom bármit írnak neked, az ellen tiltakozol. :D :D Fölösleges rád pazarolni az energiát, úgyse fogadsz meg semmit.
2015. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%
És ezt csinálják manapság a nők.Hatalmas elvárás mellé társul nekik egy szar,vagy esetleg átlagos kinézet,és huzzák a szájukat,hogy nincs számukra pasi.
2015. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!