Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztatok már azon, hogy alapvetően bármennyire is próbálkoztok jónak lenni sose kaptok cserébe szart sem?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati szempontból értve.
2015. aug. 30. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd bővebben.
2015. aug. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok mindent megadok egy kapcsolatba vagy egy leendő kapcsolatba és szart se kapok cserébe.
2015. aug. 30. 01:30
 3/8 opened paradise ***** válasza:
57%
Nem,én valamennyire hiszek a karmában. Csak ez nem úgy megy,hogy másnap már meg is lesz.
2015. aug. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez velem is így van! de nem csak a PárkapcsolatbaN van így
2015. aug. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sosem jó, ha csak próbálkozol azzal, hogy ilyen vagy olyan légy. Úgy kell viselkedni az emberekkel, ahogy természetedből adódóan helyesnek érzed, így akik amúgy sem illenek hozzád, el fognak kerülni, de legalább lesz lehetőségük rád találni azoknak, aki viszont igen.
2015. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én mindent megadtam az ex-nek...mégse tudta értékelni.... ígéretek voltak....több közös időtöltés, többet lesz velünk...mi vagyunk a legfontosabbak neki....

lelkileg, anyagilag mindig mellette álltam....


a mostani kapcsolatomban is úgy érzem hiába teszek jót....csak a kritikát kapom. :(

nehezen tudom elfogadni ezt.... tudom, én se voltam mindig egy adakozó, de szívesen segítettem, figyeltem a másikra....

az első gondolatom a párom... mégis úgy érzem, nem értékelik ezt bennem.

És akkor elgondolkodok azon, hogy lehet nem is kéne "tőrni" magam.... hisz úgyse értékel senkit :O


Egyedül a kisfiam, aki hálás, és adok-kapok kapcsolatban van velem :D

2015. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy az emberek sokszor ugyanolyan mintákat fognak ki a kapcsolataikban. Ezek gyerekkori beidegződésekre vezethetők vissza. Lehet egy önfeláldozó nagyszülő, szülő aki sokszor hangoztatta hogy hálátlanok az emberek, hiába teszek meg mindent stb vagy éppen: mindig a jókkal történik rossz.


Felnőtt korban ha valaki sorozatban ugyanabba a problémába ütközik (abúzív partner, alkohol, önzés, megcsalás) az nem azért van, mert minden nő/férfi szemét. Ezt vonta be az életébe az illető. Hiszen sokan élnek kiegyensúlyozott, normális kapcsolatban.


Szóval nem kivetíteni kell a problémákat, hanem magadon kell dolgozni. Javaslok egy jó pszichológust (nem szégyen) esetleg kinezológiai oldást, családállítást.


Még egy jó tanács: én csak annyit adok egy kapcsolatban, amit jó szívvel tudok adni és viszonzást se várok érte. Így nem vagyok csalódott, de többnyire én ugyanezt vissza is kapom. Az régen rossz ha valaki számolgatja a kedves gesztusokat.

2015. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lupati ***** válasza:
Na én is próbálok mindig jó lenni a páromhoz amennyire csak tudok de mivel semmi kedvességet nem kapok cserébe totálisan felbőszít az egész és arrogáns leszek ettől(csak szavakban)
2015. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!