Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha tetszik Nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik Nektek egy lány, de Jégkirálynőnek mutatja magát, attól még próbálkoztok nála vagy inkább úgy gondoljátok, hogy megközelíthetetlen?!?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam ilyen magát "Jégkirálynőnek mutatü és mondó" nőciről, a Reptér majd 3/4 része pasi átment rajta.20-60 év között.
2013. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
na ez érdekes kérdés
2013. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Főleg a szerelők körébe volt sűrű mosolygás a pasik között mikor vonult az ujabb delikvensel.
2013. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy hogy én a helyedben ezt a hangzatos "Jégkirálynő" nevet nem igen használnám:D
2013. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tom nekem bejön nehezebb "meghódítani"
2013. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Wááááááááá, nem próbálkoznék soha. Nem azért mert megközelíthetetlennek érezném, hanem mert VISSZATASZÍTÓNAK találom az ilyen lányokat/nőket. Ismerek egy ilyen lányt, mosolyogni szinte sosem látom. Abszolút antipatikus. Hiába szép, sosem kéne. Naw.


22/F

2013. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az egy dolog ha nehezen adja ,magát.

De! Visszajelzéseket küldjön annyira ne legyen jeges.

mosolyogjon figyeljen a másikra fel. Ilyenek.


Mert ha semmi színét nem látom annak hogy érdekelné h mivan akkor hagyom a fenébe.

2013. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Jégkirálynőkkel ki a tököm foglalkozik???
2013. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mármint úgy jön be h azért valami vissza jelzést valami mosolyt v valamit küldjön már ,de nehezen adja magát
2013. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Leszarom a fejét. Nincs nekem arra időm, idegrendszerem, hogy kitaláljam a rózsaszín vágyait. :D
2013. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!