Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzek neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzek neki hogy bepróbálkozhat?

Figyelt kérdés

Van egy srác tudja hogy ki vagyok és én is tudom hogy ő kicsoda.Köszönőviszonyban vagyunk.Elég gyakran figyel és ha a közelemben van lesüti gyakran a tekintetét.Volt hogy mellettem ült és nem nézett rám, de amikor találkozott a tekintetünk mintha kicsit zavarba lett volna.Hogy jelezzek neki hogy bepróbálkozhatna?

L18


2010. márc. 11. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Vetkőzz
2010. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sok csajnak teccek ahogy észerevettem de nincs az az isten h bepróbálkozzak :D Esetleg tegyél róla h valakin keresztül a fülébe jusson h bejön neked. A tények elég önbizalmat adnak.
2010. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérj töle egy zsepit, és mosolyogva köszönd meg!
2010. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A második tényleg jó ötlet:D
2010. márc. 11. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Az állatoknál lehet:)
2010. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz jelezni neki, hogy bepróbálkozhat. Írtad, hogy lesütötte a tekintetét, tehát ebben a témakörben kicsit bátortalanabb, szégyenlősebb. Nem biztos, hogy össze fogja szedni a bátorságát. Amúgyis a férfi gondolkodás alapja nem az, hogy bizonyos jelekre várjak a nőtől, vagy bármi ilyesmi. Ha bejön a csaj, akkor bepróbálkozok, ha tetszik, ha nem. Nem várok semmi féle jelre, hanem kizárólag saját elhatározásból közeledek és vagy hagyja, vagy nem. Valószínűleg neked kell megadnod az első lökést, különben örökre így maradna, hogy csak figyelget, de nem lép.
2010. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy baromira nem ciki, ha beszélgetsz vele, egy pasi, még ha nem is jössz be neki, örülne neki...
2010. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztm is beszelgess vele s ha ugy latod h tevedtel hagyd a francba s ne is erezd rosszul magad hisz te csak beszelgettel s ha jol viszonyul a beszelgetshez akk majd a beszelgetes kozben tegyel rola h leesen neki h itt az alkalom h meghoditson
2010. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogyha megszólítana, akár valami apróság miatt, akkor biztos menne a dolog és folytatnám tovább a beszélgetést, csak nagyon parázok én leszólítani őt.
2010. márc. 13. 17:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha igy all a dolog akk sztm az a pzs-kero akcio jo otlet s ne feledd kerj egy papirzsebkendot es mosolyogj
2010. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!