Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzek neki vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzek neki vissza, ha nem vagyok egy szivezős típus?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már egy jó ideje beszélgetünk a neten és mostanában sokat ír beszélgetés közben és elköszönésnél is szívecskéket meg amikor rámír vagy elmegy akkor is sokszor írja, hogy "puszi". Viszont én nem szeretek szívecskéket meg puszit írogatni, de valahogy mégis vissza szeretnék neki jelezni, hogy nekem is bejön.

Mit írjak neki akkor? (A tali már folyamatban van még mielőtt valaki írná, hogy élőben kell ismerkedni)


2011. júl. 14. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Mi az hogy nem szeretsz sziveket odaírni??

fogod magad, megerőlteted magadat. és odaírok,...

2011. júl. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd el neki, hogy ne értse félre, de nem szereted ezeket írni, ennek ellenére nagyon kedveled. nehogy az legyen, hogy félreért, és azt hiszi, nem akarsz tőle semmit, vagy legalábbis nem azt, amit ő tőled.
2011. júl. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert több esze van, mint, hogy ilyen szarság jeleket írogasson. Szerintem is komolytalan, degradáló dolog részemről. Az ilyen dolgok nyilvánvalóak, vagy ott vannak a szavak.
2011. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok egyébként, nem nagyon írom ismeretlenül, hogy puszi, szívet meg végképp nem, egyszer egy srác szóvá is tette, hogy ő mindig írja, én miért nem viszonzom... jobb elkerülni a félreértéseket :) 23/L
2011. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat:)

Akkor megmondom neki, hogy én nem szeretek ilyeneket írni.

Egyébként a másik ilyen kis jelecske amit a falra mászok az ez: :$

2011. júl. 14. 01:52
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen én is rühellem, tipikus tinik*rva jele, aki benedvesedett.
2011. júl. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!