Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudnátok? 21N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok? 21N

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy barátotok. Kölcsönösen szimpatizáltok egymással, megvan a vonzalom is. Lelki társ félek vagytok. Mióta ismeritek, adott esetben 3 éve, mindig felköszöntitek, saját szavakkal, kedves figyelmességgel. De ő benneteket nem, eddig egyszer sem.


Én legutóbb előre készültem, hogy mit mondok, szánok neki. Örült neki nagyon, hálálkodott, de ő nem köszöntött fel, mikor nekem volt.


Igazából egy "boldog szülinapot" nem nagy dolog, csak hogy érezzem, gondolt rám, eszébe jutottam.


Ti kimutatnátok, hogy rosszul esett, mondanátok bármit is neki?


2015. aug. 30. 21:14
 1/10 TSkull válasza:
100%
Hátha annyira jó barát, vagy lelki társ, ahogy mondod akkor simán megmondhatod neki, hogy haver, bizony nekem is van születésnapom. Mondjuk szerintem ha ilyeneken akadsz fent (mondjuk ez csak az én véleményem), akkor nme biztos, hogy számodra ez csak baráti kapcsolat.
2015. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már a második alkalommal szóvá tenném neki, ha együtt lennénk.

N21

2015. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a te esetedben jelezném felé igen
2015. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul esne, bár nem ünneplem meg nem is szeretem így lehet el tudnék tőle tekinteni, hogy meg se köszöntött. De alapvetően ha számodra fontos, meg jelentőséggel bír akkor jogosan esik rosszul neked.
2015. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 4 éve nem köszönt fel senki pedig 24 leszek csak. Egy ember nem a világ vége.
2015. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez van,sosem köszöntött fel és mindig azt mondta ha kapott tőlem valamit hogy majd ő is ad...na azóta sincs semmi csak mondja

de ez van a gyerekkori barátomnál is,egyszer sem köszöntott fel pedig 31 évesek vagyunk

2015. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ünnepeltetem magam, de azért valószínűleg rosszul esne, ha leszarna, miközben állítólag jóban vagyunk. Én vagy megmondanám, hogy ez így nem oké, vagy akkor én se köszönteném fel őt, esetleg kicsit visszább is vennék a tempóból, hátha észbe kap.
2015. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én sem ünnepeltetem magam. Nem megyek bulizni se semmi. Csak szerintem ez alap dolog, szimpla figyelmesség.
2015. aug. 30. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor legközelebb te se köszöntsd fel őt, és kész. Ne adj többet senkinek, mint amennyit te kapsz tőle.
2015. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet azt mondani, hogy valaki nem ünnepli, meg nem fontosak neki ezek a dolgok, de ez modortalanság, emberi hiányosság, hogy nem köszönt fel téged, ha tudja, hogy születésnap/névnap van. Nem is a nőnapról/Valentin napról beszélek most, mert abban közösen is meg lehet állapodni, hgy nem tartjátok. De születésnapon/névnapon illik felköszönteni az embert.
2015. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!