Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezért megharagudnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért megharagudnátok?

Figyelt kérdés

Párom mellettem feküdve nézegetett Facebook-on egy csajt,amit én láttam. Meztelen ,fehérneműs,cicis-pospsin képeket töltött fel,ráadásul leszbi és persze hogy csókós képei is vannak. Elég jó nő,jó az alakja,izmos,még én is megirigylem. Tegnap sétáltunk és csak úgy felhozta hogy látott Facebook-on csajt,aki ilyen képeket rak fel magáról,10 percig azt ecsetelte hogy ez milyen undorító dolog hogy mutogatja magát,ez már neki se tetszik,de hozzá tette: nem mintha azt nézegetné.

Neki is megvan az én jelszavam,és nekem is az övé.Tudom hogy aljas dolog,amúgy nem is szoktam belemászni ,de megnéztem a tevékenység naplóját,és egy nap ha 10-szer nem keres rá arra a nőre,akkor egyszer sem. Mutatja hogy hány órakor keresett rá,és feltünt hogy akkor is azt nézegeti ha együtt filmezünk, vagy épp 5 perce köszöntem el tőle,mert jövök haza. Ez eléggé zavar,nem az hogy nézegeti,hanem hogy azt mondta hogy undorító és ő nem szokott rá keresni. veletek volt ilyen már? Mit csináltatok? Nem akarom felhozni neki,de legalább ne mondta volna azt hogy ő les*arja.



2015. júl. 1. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyel ki Te is ilyeneket Magadrol. Majd azt fogja nezegetni. Igenye van ra. N
2015. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak rólam is képei,megkap az ágyban is mindent amit akar,szóval nem értem. Értem hogy más nő,meg az én testem már fel van fedezve a számára,de akkor is érdekes a pasik. :D Nem haragszom,csak rosszul esik.Én is megnézem a jó pasikat,de ha szembe jön velem a strandon 6 izmos kocka,nem fordulok oda a páromhoz hogy ,,ez undorító,,.
2015. júl. 1. 20:59
 3/5 A kérdező kommentje:
érdekesek*
2015. júl. 1. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság igencsak zavarna, a nő nem. Annál magabiztosabb vagyok. De utálom, ha hülyének néznek.
2015. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhoztam neki,még nem írt semmit,alszik. Nem érdekel ha megharagszik. Mikor hosszú ideje nem találkozunk,én együtt tudunk lenni,én se pasikat nézegetek mellette.
2015. júl. 2. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!