Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl korai ez a megnyilvánulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai ez a megnyilvánulás a részemről?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt egy élelmiszer boltba ahová jártam reggelente. Beszélgettünk számot cseréltünk randira hívtam.

1 alkalommal Raffaellot adtam neki második randin toffefeet a harmadikon hülyén hangzik de 2 üveg gránátalma levet a mai randin pedig egy szál rózsát és egy Raffaellot. Minden alkalommal 40 km utazok hozzá. úgy érzem kezdek szerelmes lenni belé de ezt a legjobb barátom kifogásolja és korainak tartsa hogy ennyire ki mutatom az érzéseim.24 f a lány pedig 2 nap múlva 23


2015. aug. 31. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátodnak semmi köze a szerelmi életedhez. Pont. Innentől kezdve, az egész tárgytalan.
2015. aug. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem, nem korai, teljesen jó, de a lány kiírt ide egy kérdést rólad, és arról, hogy közben egy másik fiút is megismert teljesen spontán, de az meg egy bunkó.

Kérdezte itt a népet, hogy A vagy B, és mindenki mondta neki, hogy téged válasszon, mert te tuti nyerő vagy!


a kérdés valahogy úgy szólt, hogy A-t vagy B-t válasszam


Sok sikert!

2015. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze biztosan nehezen hiszem el ezt 2. honnan gondolod ennyire biztosan ?
2015. aug. 31. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezte A-t vagy B-t válassza -e, és leírta, hogy a B 80 km-t megtesz érte minden alkalommal, és hogy Rafaello-t kapott tőle, meg tök kedves, udvarias, stb. Csupa jót.

A másik ember, akivel meg spontán, utánad ismerkedett meg, meg egy tuskó a leírásból, (nincs köztük semmi olyan, szóval ne aggódj!) és mindenki írta neki, hogy téged válasszon.

Remélem megfogadja. Próbáltam keresni a kérdést, de nem találom, pár napja írta ki.

A Rafaello-ból meg a 40 km-ből jöttem rá, gondolom oda-vissza 80???

2015. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!