Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy huszonéves, érett gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves, érett gondolkodású férfi milyen nőnél érzi azt, hogy majd szeretné feleségül venni?

Figyelt kérdés
mik azok a tulajdonságok, amik nagyon fontosak és mik kizáró okok, ha egy férfi hosszútávon (esküvő, gyerekvállalás stb) gondolkozik?
2015. aug. 31. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

22 vagyok, nem tudom mennyire "érett gondolkodású", vannak terveim a jövőmmel kapcsolatban, vannak céljaim...


Nekem pl ami fontos, hogy megfelelő társ legyen, előre vigyen...ha visszafele húz és nem vagyok mellette boldog, nem vagyok mellette önmagam akkor nem jó...


22F

2015. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez változó, felsorolhatnék csomó jó tulajdonságot amire azt mondom, hogy tök jó meg pozitív dolog. Lehet felsorolnék 10-et és eszembe jutna még 10 nem sokra rá. Ilyenek pl: (kedves,emberséges,őszinte,jóravaló,szerethető,hűséges,odaadó,érzelmes blabla stb.)


Ha azt nézem, hogy konkrétan család, akkor ugye nyilván nem hátrány ha család centrikus, szereti a gyereketeket, ő is szeretne gyereket és nem csak úgy van vele, hogy inkább nem.

2015. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Kizáró dolgokról annyit, hogy a felsoroltak ellentéte kb.
2015. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. aug. 31. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
szeresse az anált
2015. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nagy dolgokra nehez valaszolni
2015. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!