Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak a srácnak facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a srácnak facebookon?

Figyelt kérdés
Csak látásból ismerem. Pár alkalommal láttam. Szeretném megismerni. Írnék neki, de nem tudom mi lenne a jó..előre is köszi a válaszokat! :-)

2015. aug. 31. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebookon már bejelölted? Vagy még ez is hátravan?
2015. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj nekem valamit, ha rossz akkor mondom mi a baj.
2015. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem ismerősöm, csak 'követem'
2015. aug. 31. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne túl sokat, az a lényeg. Csak semmi udvarlás!

Van valami közös téma, amivel indíthatnál? Honnan ismered látásból? Tudsz e róla valamit? Ezek fontos dolgok, onnan ki tudsz indulni. Vagy szimplán leközlöd neki, hogy meg szeretnéd ismerni. Bár én azt nem javaslom, tapasztalatból. Nekem eddig az sosem jött be, annál az egy-két alkalomnál sem.

Indíts semlegesen, tudni fogja, ha nem hülye, hogy miért írtál - akkor is ha nem azzal nyitsz: fain csávó vagy!

:)

2015. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nővérem szomszédja. Nem láttam az adatlapján közös érdeklődést.
2015. aug. 31. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem én vagyok az. :( :D
2015. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!