Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés

Szóval,hosszú lessz kicsit.

Anno 21 évesen összejöttem egy 31 éves nővel .Szép volt,jó volt óriási szerelem.Igen csakhogy megcsalt, szakítottunk.1 hét múlva jött,hogy terhes tőlem,elakarja vetetni stb.

Mondtam neki,hogy ne vetesse el ,szülje meg aztán majd én felnevelem,nem kérek semmi pénzt tőle,semmi követelésem nem lessz felé.

Végülis megtartotta ésmeg is szülte.Én hoztam haza a kórházból a gyereket.Átmentem levelezőire az egyetemen,elkezdtem többet dolgozni ,hogy mindene meglegyen.Nem is kereset minket,vagyis a gyerekét.

Ez mind 3 éve volt.Azóta lediplomáztam és már 3 éves nagy lányom van.Nagyon jól megvagyunk ,imádom őt.Életem eddig legjobb döntése volt,hogy azt kértem,hogy tartsa meg és ,hogy felnevelem őt.

És itt jön a csavar.Kb 1 hete újra feltünt a szinen a hölgy.Szeretné látni a gyerekét és sírva jött azzal,hogy mennyire szereti a gyerekét és engem is.Velünk akar lenni stb.

Mondanom sem kell ,majdnem megfejeltem a falat.Mondtam neki,hogy a gyereket láthatja,feltéve persze ,hogy a gyerek is szeretne vele találkozni.De kettőnk közt semmi sem lessz soha többet és a gyerekkel is csak ennyi ,hogy néha eljöhet megnézni.

Most hogy kiélte magát már imád mindkettőnket.De kérdem én ,hol volt mikor pelenkázni kellett a gyereket,én keltem fel hozzá minden este minimum 5-ször megetetni,én dolgoztam azért hogy mindene meglegyen.

És most ide dobja magát,sír-rí hogy velünk akar lenni.Ti mit szóltok ehez.

Annyira jó ezt ki írni magamból,hosszúságért elnézést.

24/F


2015. aug. 31. 23:27
 1/6 Clark Kent.. ***** válasza:

Teljes mértékben igazad van. Viszont azt se feledjük, hogy mindenkinek jár egy második esély, de úgy gondolom, kritériumok mellett.


Ha te nem akarsz már evvel a nővel lenni, akkor ne is kezdd vele újra, a gyermeknek sem jó, ha olyan családban van, ahol a szülei közt nem kölcsönös a szeretet.


Nyilván, mivel az édesanyja, joga van látni a gyermeket, persze ha a kislány is akar vele találkozni.

2015. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy második esély jár.....de 3 év után jut az eszébe,hogy szeret és ,hogy van egy lánya????

Megcsalt ez már önmagában olyan dolog amit én nem tudok megbocsájtani.Viszont az,hogy megsem akarta tartani,majd miután megszülte 3 évig nem kereste a gyerekét...az már szerintem gusztustalan dolog.


Persze,mint írtam is ha a gyerek szeretné akkor találkozhatnak.Biolögiailag az anyja ,ha máskép nem is.


Köszönöm a választ.

2015. aug. 31. 23:49
 3/6 A kérdező kommentje:
*biológiailag
2015. aug. 31. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:

ahhoz kb pszichopatának kell lennie egy nőnek,hogy kihordja,megszüli utána meg ilyen lazán lepasszolja.

nem emberi viselkedés az ilyen.

ignoráld az életetekből.

2015. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- megcsalt

- elakarta vetetni a gyereket, de végül a kedvedért megszülte

- 3 évig nem látogatta a gyereket


az egész sztoriból ami pozitívum, hogy végül megszülte a gyereket. ennyi, nem látok több dolgot a nőben a többi mint ellene beszél...

A helyedben nem engedném vissza az életembe, mert ki tudja mikor jön rá megint valami...persze ezzel azt az esélyt is eldobod, hogy boldog életetek legyen együtt...

Szerintem most dobta ki a pasija, vagy rájött, hogy "öreg" és/vagy családot akar...


22F

2015. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es

Megmondom őszintén nem hittem anno ,hogy megtartja a gyereket.Győzködtem és végül, hála Istennek megtartotta de hogy miért döntött így végül azt nem tudom.Mert miután megszülte ,oda akarták vinni hozzá de ő mondta hogy nem akarja látni.Szóval ő most látta 3 évesen a gyerekét először.

5-ös


Én sem látok több pozitívumot és hidd el ezzel a nővel én nem akarok és nem is tudnék boldog lenni.

Igen pont jól mondod.2 évig volt együtt akivel engem is megcsalt.Az utóbbi 1 évben pedig csak sodródott jobbra balra.+szerintem belátta ,hogy nem 20 hanem 34 éves már és ennél már csak öregebb lessz.Talán most jött rá ,hogy így boldog tudna lenni....de ezt már eljátszotta.

Köszönöm

2015. szept. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!