Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szóltok ehez a szakításhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehez a szakításhoz? Ti mit tennétek ezek után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 évig voltunk edjütt,megcsalt egyszer megbocsájtottam úgy voltam vele adok még 1 eséjt.

Rá fél évre úgy hogy tök jól elvoltunk nem is vettem rajta észre semmit próbált változtatni a dolgokon,

így szeretlek úgyszeretlek vette az ajándékokat,szerelmes idézetes táblát stb.

elmentünk bulizni,én tesóm szülinapjára ő barátnője szülinapjára nem is volt gond telón beszéltünk de kb

60 km re voltunk egymástól,még a telefonba is szeret mondogatta.Aztán kiderül másnap a buli után hogy már hetek óta

flörtöl a kolégájával.Nyilván rögtön szakítottam rá két hétre már facebookon kint van hogy kapcsolatban van vele.

Nekem meg ír másnap egy sms-t mikor kidobtam hogy már rég el kellett volna mondania.7 év után ennyi egy sms.

Előtte meg úgy viselkedett hónapokig meg még utolsó percekbe is a buli estéjén mikor mással volt mint akinek én vok a nagy ő.

Szerintetek milyen ember az ilyen.Mért nem mondta meg 7 év után hogy figyelj nem működik blabla megtetszett más stb.Én azért eléggé kibuktam ezen.

Hogy hogy tudta ennyire megjátszani a szépet meg a jó aztán meg ez van.Eléggé megalázott.Szerintetek mit tegyek?Nekem rossz hogy ő 7 év után mindjárt mással van én meg itt maradtam egyedül.

Ha már nem szeretett mért nem mondta meg hogy tudott még hónapokig úgy velem lenni hogy tényleg nem vettem észre hogy nem szeretne.

Most meg mindjárt mással boldog.



2014. szept. 9. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnált téged, azért nem merte elmondani.
2014. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jázi :) ***** válasza:

Lehet nem akart megbántani

Nem akart egyedül lenni

Meg sok más oka lehet, erre csak ő tudna neked válaszolni.

De annyi lehetett volna benne ennyi év után,hogy őszinte veled. De nem mert az lenni.

Azért nagyon sajnálom!

2014. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és te egy ilyen nő miatt érzed magad rosszul? megcsalt én már ott kidobtam volna a helyedben...nem volt köztetek jó a kommunikáció...mind2-en hibásak vagytok mert ez egy párkapcsolat nem 2 különálló fél együttélése...persze vannak külön töltött percek is, de attól még párkapcsolat...a helyedben ugyanolyan gyorsan túl tenném magam rajta mint ő rajtad...mert ha még rendes normális harmonikus kapcsolat lett volna...de így...megcsalt, rossz kommunikáció, hónapok óta mást szeret, hazugságok...a többit el sem merem képzelni...
2014. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jogos első után dobni kellett volna.De ő könyörögte vissza magát és mondom hátha.Találok jobbat?Nála már csak jobb lehet?
2014. szept. 9. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:
már bocs, de ennél nem nehéz jobbat találni...a sok kedves rendes lány meg nem talál párt...neked meg pont egy ilyen lányt kellett kifognod...
2014. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiába van az a mendemonda, h "Aki 1x megcsalt, az meg fog csalni többször is!". Legalább látod, h nem hülyeség a mondat!
2014. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek vàlaszadòk,sokat segìtettetek :) egyépkènt 23 vagyok első komoly kapcsolatom és pont egy ilyen.De ahogy ìrtad sok rendes làny van :) és valamelyik lehet h pont ràm vâr.kösz még 1x :)
2014. szept. 9. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt csinálta a volt barátom... Csak két és fél év utàn úgyhogy átérzem sajnos a dolgot, nagyon rossz érzés volt, főleg mással látni. Hogy miért nem vallotta be? Egyszerű.. Míg nem volt biztos benne, hogy megvan neki a srác, tartott Téged is, hogy nehogy egyedül maradjon... Plusz ugye ennyi idő alatt komoly kötődés alakul ki a másikkal... Mint írtad, megcsalt.. Tanuls meg hogy kutyából nem lesz szalonna.. Sajnos. Ami nekem használt, hogy inkább letiltottam, hogy ne is lássam a neten a dolgait...elkezdtem eljárni barátokkal, minél kevesebb időt egyedül tölteni! Ez nagyon fontos! És egy jó tanács: ha megismerkedsz majd valakivel akkor próbálj meg megbízni benne és ne engedd hogy a múlt sérelmei beárnyékoljàk a jelenedet. Mutasd meg a csajnak hogy elvagy nélküle, ne lássa a szomorúságodat! Hidd el az fájni fog neki, az én exem is vissza akart jönni hozzám de természetesen elküldtem... Fel a fejjel!
2014. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én se jártam sokkal jobban. fél éve voltam együtt a barátommal, folyton azt mondogatta hogy én vagyok neki az igazi stb. szombat este mondta hogy szeret, vasárnap délben írt egy sms-t hogy már nem érez semmit, így szakít velem. kb egy hét múlva újra összejöttünk, ztán szakítás egy hét múlva, majd egy hét múlva megint összejöttünk. mondogatta hogy mekkora barom volt, soha többet nem csinál velem ilyet, nagyon szeret stb. két hét múva esküvőre ment, engem nem vitt el, mondván nincs hely. azelőtti éjjel ott aludt nálam, szex meg minden. és az esküvő napján már ösze is jött egy másik lánnyal, mikor még velem volt. és másnap közölte hogy szakítsunk. utána való nap meg látom hogy kapcsolatba van azal a csajjal. és váltig állítja hogy nem miatta hagyott el.....
2014. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idő utàn lettetek jobban lelkileg?gondolom egyènfüggő is de még ùgy èrzem nem tudnèk más csajjal lenni.tudni fogom mikor àllok készen egy ùj kapcsolatra?sajnàlom a veletek törtènteket is.nem érdemeljük meg mégis ezt kapjuk attòl akiről azt hisszük szeret.am volt csajom 24 ùj palija 32.töröltem faceről is mert már mennek a szerelmes idézetek náluk.De férfibòl vok és nem hagyom h tönkretegyen egy ilyen ember.jobbat érdemlek és ti is akiket ìgy àtvertek.
2014. szept. 9. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!