Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar velem találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem találkozni az exem legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Jóban voltunk, de kb. mióta szakítottam az exemmel, nem beszéltem vele. (Tavaly óta.) Most meg írt egy üzenetet, hogy itthon lesz két hétig (külföldön él), szívesen találkozna velem. Kedveltem, de sose találkozgattunk kettesben, vagy ilyesmi. 28N
2015. szept. 1. 00:44
 1/10 Clark Kent.. ***** válasza:

Nem kell mindenben a felszedést látni. Én is írtam most nemrég egy lányismerősömnek FB-n, hogy találkoznék vele, mert unatkozom, és csinálhatnánk valamit. (Nem kell "olyanra" gondolni...).


Másik lehetőség, hogy tényleg bejössz neki, de kérdezd meg tőle.

2015. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha haverjának megfeleltél, neki is megfogsz, gondolom mesélt rólad neki mindent.
2015. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg akar hágni.
2015. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első, abban a két hétben, amíg itthon lesz, nem fog unatkozni. Én is éltem külföldön, két hét semmire sem elég a családdal, rokonokkal, barátokkal.
2015. szept. 1. 00:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha dobsz egy képet,50%-os pontossággal megmondom mit akarhat:D


Viccet félretéve, valószínűleg dugni,bár azt írtad jóban voltatok, tehát nem biztos, de azért nagy az esélye.

2015. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyerekkori barátok, én meg az exem menyasszonya voltam. Pasik közt ez kicsit se gáz?
2015. szept. 1. 00:58
 7/10 Clark Kent.. ***** válasza:

Te akarsz vele találkozni vagy nem? Ha nem, akkor értelmetlen a kérdés. Lerázod valami kamu szöveggel, vagy megmondod neki, hogy nem.


Egyébként meg ha érdekelnek az indokai, miért nem őt kérdezed meg?

2015. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából annyira meglepődtem azon, hogy írt, hogy fogalmam sincs, mit mondjak neki. Tényleg nem beszéltem még vele idén. Szívesen találkoznék vele, mert mindig is kedveltem, de egyáltalán nem tartom jó ötletnek.
2015. szept. 1. 01:03
 9/10 Clark Kent.. ***** válasza:
Ha az illető már az exed, akkor semmi közöd hozzá, azzal találkozol, akivel akarsz. A kérdés ott van, hogy a pasi és az exed miben állapodtak meg, de ez már nem a te asztalod. Én azt mondom, hogy találkozz vele nyugodtan, végül is nem randira hívott. Ha esetleg komolyabbra fordulna a dolog, ott majd eldöntöd, hogy merre tovább.
2015. szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Találkoztunk. Olyan volt, mintha valami régi haverok lennénk. Mondjuk, ha azt vesszük, azok vagyunk. :D Jól éreztem magam, azt mondta, majd máskor is szól, ha itthon lesz.
2015. okt. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!