Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a legjobb barátomba, és mindig jól elvagyunk, nagyon szeretem, és nagyon fáj, hogy már sokszor céloztam rá, de nem tudom, hogy tudja-e és csak nem akar róla tudomást venni vagy tényleg nem tudja?

Figyelt kérdés
Ugyebár, mint legjobb barát sokszor találkozunk,megbeszélünk mindent, közös érdeklődési kör, stb...és bármi apróságot tesz értem, nos nekem sokkal többet jelent azt hiszem..
2014. jún. 24. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk óvatosan kezdd ölelgetni, nézz mélyen a szemébe, érintsd meg, simogasd meg a haját, bújj hozzá, kedveskedj.

Ha nem zavarja, nem húzódik el, sőt jól esik neki, akkor sínen vagy. Ha meg leállít, akkor ha fáj is, maradjatok barátok.

2014. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!