Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek próbáljam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam meg elmondani neki, hogy ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Egy fiúval régebb kijártam,még nem nagyon ismertük egymást,de össze akart velem jönni. Ahogy egyre többet beszélgettünk,nagyon megszerettük egymást,legjobb barátok lettünk,mindent tudunk egymásról.

Az utóbbi idõben viszont elkezdtem egyre jobban vonzódni hozzá, gyakran fantáziálgatok is, többet akarok tõle,ez egyértelmű(a barátaink is észrevették,utaltak is a fiúnak rá,de nem nagyon hitte el)

Szerintetek mondjam meg neki,vagy csak egyszer,ha helyzet van,csókoljam meg?

Vagy inkább hagyjam?



2015. szept. 1. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha belevágsz, akkor azzal mindenképp számolj, hogyha összejönnétek, és utána nem úgy alakulnának a dolgok, ahogy terveztétek, akkor a baráti kapcsolatotok már nem lesz olyan, mint régebben. Ha egyáltalán megmaradna... De ez a te döntésed, én csak leírtam a véleményem.
2015. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Végiggondoltam ezt is :)

Akkor csak mondjam el neki? S majd eldöntjük,hogy akarjuk-e

2015. szept. 1. 01:55
 3/8 anonim ***** válasza:
ne hagyd. ha nem próbálod meg talán sosem fog sikerülni. ha lehetőség adódik akkor mond el neki mit érzel aztán próbáld megcsókolni. ha ő is úgy gondolja akkor vissza fog csókolni. Persze benne van a pakliban hogy rosszul sül el. Akkor pedig kérj bocsánatot és hagyd ott.
2015. szept. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó.én is így gondoltam.köszi:D
2015. szept. 1. 02:00
 5/8 anonim válasza:
77%

Gondolom amikor éhes vagy, akkor sem várod meg, hogy más rákérdezzen, hogy kérsz-e valamit.

Mond meg neki, hogy nem akarod szétverni a barátságotokat, de jobb ha tudja, hogy ez a helyzet.

2015. szept. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De néha igen
2015. szept. 1. 02:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne mond el,szerelmet meg semmiképp se vallj!


Csak csókold meg és ennyi.A többit már neki kell.

2015. szept. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. szept. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!