Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kedvel, mint csajt, ugyanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedvel, mint csajt, ugyanakkor szexualisan is erdeklem, akkor miert nem hajlando tobbre tervezni, mint egy ejszaka? Miert nem kellek neki? 22L

Figyelt kérdés
Nem ertem ezt az egeszet. Odajott hozzam egy srac, akirol tudtam, hogy az egyejszakas kalandok hive. Fekete miniruha, piros blezer, fekete magassarku volt rajtam, odajott hozzam, elkezdtunk beszelgetni, jokat viccelodtunk, nevetgeltunk, jol ereztuk magunkat, majd elkezdett nyulkalni. Hagytam neki, ebbol persze kovetkezett a szex. Allitasa szerint jo csaj vagyok, jol nezek ki, regota kiszemelt mar, de nem tudott megkozeliteni, azt mondta, hogy bejon neki, hogy mosolygos vagyok, aki vevo a hulyesegekre, mint o, es olyan tipus vagyok, mint o, nem veszem tul komolyan az eletet....stb. Az egeszbol nekem az jott le, hogy szeretne velem lenni, megse lett belole egy ejszakanal tobb. 30+os a pasi
2015. szept. 1. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Mert az egy éjszakás kalandok híve."
2015. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Odamegy hozzád, beszélgettek, majd mikor el kezd fogdosni, de nyugodt szívvel hagyod neki, rögvest ágyba is bújsz vele és most azon csodálkozol, hogy nem kellesz neki többre?

Eleve tudtad róla, hogy egy éjszakás kalandok híve. Nos talán nem kellett volna azonnal ágyba bújnod vele? Így még is mit gondoljon, neki ez az életvitel tetszik, bepróbálkozott hátha összejön neki egy újabb és lám sikerült is. Gondolom ez a körítés mellé csupán annyit takar, hogy még pár menetre szívesen elvinne, de annyi volt...

2015. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elotte is ismertuk egymas, elotte is probalkozott mar, nem is egyszer. Akkor nem adtam oda neki magamat. Szoval nem akkor ismertuk meg egymast.
2015. szept. 1. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkapta,amit akart,a többi csak rizsa.

Ez van,dolgozd fel, tanulópénz.

2015. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!