Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önkielégítés csökkenti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önkielégítés csökkenti a sperma számot?

Figyelt kérdés
Elsőre furának hangzik de épp kapcsolgattam a csatornákat a tévén amikor megálltam az egyiknél és ezt hallottam. Ez igaz?
2010. márc. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat amikor elelvezel, akkor a testedben levok szama tuti csokken, mivel par milliocska tavozik:)))))

De a tested biztos nem fog abnormalisan mukodni kozben. Gondolom arra ertettek, ha valaki sokat kezimunkazik, akkor az adott adagban kevesebb lesz (nincs ideje olyan gyorsan ujratermelodni)

2010. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kivered és sok jön, aztán 1 óra mulva megint kivered akkor lényegesen kevesebb fog kijönni.
2010. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja csökkenti, de nem úgy ahogy te gondolod... Hanem mondjuk napi 5ször önkielégítessz, és először sok jön, aztán kevesebb, és kevesebb... Kevesebb nem lesz, csak a mennyiség lesz kevesebb... mert elvégre ez nem csap, amit ha megnyitsz jön belőle.
2010. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, és úgy jársz mint a Horrorra Akadva 2-ben a Bobby :D
2010. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csökken, a speriumok kb 3 naponta termelödnek újra.

vagy is az erekció után kevesebb spermiumod marad de ez folyamatosan után termelödik. Valaki írta hogy egy óra múlva kevesebb fog jönni, ez így van mert nem tud olyan gyorsan termelödni.

Ez amíg nem akarsz gyereket nem lényeges. Mert folyamatosan lesz új. Akkor lényeges ha a baba nem jön össze és a doki azt állapítja meg hogy kevés a spermiumok száma, vagy lassúak. Ilyenkor kell oda figyelni hogy a közösülés a nö peteérésével egybe essen, meg a nö felrakja a lábait.

Ha nagyon rossz a helyzet jön a mesterséges megtermékenyítés.

2010. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat.
2010. márc. 11. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Az is igaz, hogy a "friss"spermából lesz egészségesebb utód, tehát a mindennapi szex javasolt. Az "elöregedett" spermából 25% az esély a születési rendellenességre.
2010. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!