Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm 2 év után arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm 2 év után arra hivatkozik, hogy ő egyedül szeretne lenni, biztosan más pasi után akar kutatni ugye?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy már van más és csak lepattint, de lehet, hogy tényleg egyedül akar lenni...
2015. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat inkább új kapcsolatot sejtet.
2015. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 év után ilyen hirtelen, és még én hallgattam hogy fűvel fával megcsalom.
2015. szept. 2. 13:22
 4/9 A kérdező kommentje:
2 év alatt semmi jelét nem adta.
2015. szept. 2. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rad akarta haritani, hatha bevallod hogy megcsaltad es meg o lehet megsertodve, nem jott be ezert kitalalta ezt. Aztan majd ha az kan nem jon be majd megy hozzad hogy legyen vege a szunetnek.
2015. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy semmi jelét se adta. Csak lehet, hogy te nem vetted észre, vagy nem foglalkoztatok a problémákkal és csak most robbant a bomba.

Mindennek meg van az oka és miértje!!!


Egyébként meg ha szakítottatok, vagy arra kerül a sor, akkor meg már téged mit érdekel, hogy mit csinál utána?

Ő azt mondta, hogy egyedül akar lenni, az már a te dolgod, hogy mit hiszel el, csak az meg nem feltétlenül biztos, hogy úgy is van!

2015. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azt írja az anyát is kizavarta a lakásból mert egyedül szeretne lenni.

Aztán azt írja, hogy ő egyébként is egyedül szeretne lenni.

Kicsit kétértelmű, mintha játszana.

2015. szept. 2. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Most már nem teljesen mindegy, hogy mit csinál?

Szakítottatok, vége!

Ha veled akart volna maradni, akkor nem szakítottatok volna.

Keress egy másik csajt, csak ennyit tudok mondani.

2015. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél gyerek.

Jól írja az 5.

Ezt a kört már én is lefutottam 2*

Szünetet akar, mindenért hibás vagy, megcsalással vádol.... már van is neki valaki, ebben biztos lehetsz.

100% női viselkedés.

2015. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!