Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek biztos hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek biztos hogy nem kapok el semmit majd a jegyesemtől/feleségemtől?

Figyelt kérdés
Én a gumit preferálom de sokan a gógyszert.Sok lány óvszer nélkül dug a barátjával merthogy fogamzásgátlót szed. Nos én nem dugtam még gumi nélkül(tehát az egészségemben ilyen téren biztos vagyok) de mi lesz később? ha összejövök valakivel akivel hosszútávra tervezek meg gyereket szeretnék től... akkor küldjem kivizsgálásra?Ki garantálja hogy az előző hapsijától nem kapott el semmit (HIV vírusra gondolok)mert ugye akkor csak arra koncentrált hogy gyereke ne legyen....

2015. szept. 2. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Az látszik. A durvább fertőzések, vírusok mindig megmutatkoznak. Ha nem futó kalandból kerültetek közelebb egymáshoz, akkor már az udvarlás fázisában pont elegendő idő fog eltelni, hogy a jelek megmutatkozzanak. Aztán pedig, ha valami, bármi fizikai számodra nem megszokott dolgot tapasztalsz, tudni fogod. De erre vajnyi kicsi az esély, mert általában az ember nem jön össze olyannal, aki ilyen csapdában lenne. Legalábbis olyan nem, aki ezen rágódik.
2015. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Soraidbol ugy veszem meg nincs is baratnod.


Majd ha lesz egy komoly baratnod, akivel mar regota sexelsz (gumival persze) es odaig juttok, hogy osszekoltoztok (mert elobb jon a koltozes mint a hazassag) addigra eleg jo bizalmi kapcsolatban leszel vele (jo esetben) hogy az ilyesmi kiderul.


Ha van fertozese addigra tudni fog rola es ha van esze megosztja veled. Te is tudni fogod, hogy milyen elete volt elotted, van-e esely egy esetleges HIV-re.


Igy ezt elore nem lehet tudni, ezert nem is kefelsz gumi nelkul. Majd ha mar odaig juttok, hogy a lany miattad kezdi el szedni a tablettat, akkor majd beadhatod neki a "mennyeleccihivtesztre" dumat es meglatod mit szol hozza ;D

2015. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hát az ilyen lappangási időnek kell utánakutatnom.ez amúgy nem álprobléma . még a monogámok sem tudhatják hogy az az egy akivel voltam még kivel volt meg az kivel volt meg amaz kivel volt....

de amíg az óvszert és a gyógyszert tök egyforma dolognak gondolják(pedig nem ugyanazok mert az egyik szó szerint óv a másik csak terhesség ellen jó)addig meg van a veszélye annak hoigy olynok is pórul járhatnak tömegesen akik csak egy picit lazábbak mint én

2015. szept. 2. 22:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi ketten mentünk STD szűrésre, a kisebb gomba neg ilyesmi meg tényleg kiderül. Meg azt bárki elkaphatja akár uszodában is.
2015. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

pár dugás után elkezdheted ecsetelni neki,hogy te lelkes véradó vagy és ezt milyen fontosnak tartod és milyen nagyra értékeled.

aztán egy randi keretében elmentek vért adni,utána meg a kedvében jársz.

ha éces,akkor a rendőrök kimennek hozzá a véradás után pár nappal.

nem csinálnak vele semmit,csak megkérik,hogy adja meg a szexpartnereinek a nevét.

úgyhogy ha 1 héten belül nem jönnek a zsernyákok,akkor nem éces.

2015. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
67%
tán először juss el odáig h nőd legyen.
2015. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A megelőző tanácsok szerint minden kapcsolat kezdetével teljeskörű STD-szűrést kell csináltatni (úgymond partnerváltáskor).

Én a kapcsolataim után szoktam.

Ez az intim egészségnek része, illik.

Különben nem vagy jó szerelmi partner.

2015. szept. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3 :Lappangási időknek utánakutatni...

Én itt összegyűjtöttem a linkeket, és összefoglaltam a lényeget szövegesen is:

stdinfo.hupont.hu

2015. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért aki nem ugrál ágyból, ágyba azoknál ez a gond ritkább. És is mióta együtt élek a párommal tablettát szedek. Mi mondjuk bizalmi alapon kezdtük, külön tesztet nem csináltattunk, nekem volt nődokis vizsgálat, elég sokmindenre kiterjedő annak a papírjait látta. Lehet, hogy mert nemsok partnerem volt, vagy mindíg a megfelelő embert találtam meg, de nekem valahogy nem ez az első kérdés ami beugrik ha párkapcsolatról van szó. Korábbi rossz tapasztalatod volt kérdező, vagy miért foglalkoztat ez ennyire?
2015. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek, bár én nő vagyok és a férfiakban nem bízok ilyen téren. Főleg amilyen megcsalós, erkölcstelen bunkókkal találkoztam az elmúlt pá év alatt. Még ha nem is volt nőfaló elég volt 1 komoly kapcsolat ahol nem használt gumit és elkaphatott bármit. Szóval nálam gumi nélkül csak szűrés után működik a szex, nincs kivétel.
2015. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!