Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját bevallásuk szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját bevallásuk szerint boldog párkapcsolatban élő nőknek valóban elég meglátni egy férfit a múltjukból, vagy egy bókot kapni a kollégától és máris "nem tudják, hogy mit csináljanak"?

Figyelt kérdés
Ezt nem én állítom, hanem ők, saját magukról. Számomra ez döbbenetes.

2015. szept. 3. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

mint a példa is mutatja:

"Saját bevallásuk szerint boldog párkapcsolatban élő nőknek valóban elég"

akik meg tényleg abban élnek azoknak nem...


22F

2015. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem. N32
2015. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem. En eleg gyakran kapok bokokat De soha nem rendultem meg egy percig sem. Szeretem a baratom es ez igy is marad :)

18/L

2015. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sokan bepróbálkoznak nálam, de ha van barátom, akkor nem érdekel senki más.
2015. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
ez valóban így van! ha találnak jobbat szebbet izmosabbat már is szakítanak
2015. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az a pérkapcsolat a saját bevallásuk szerint boldog, egyébként el lehet képzelni, hogy valójában mennyire az. Aki egy bóktól elveszíti a józan eszét, az otthon nem lehet nagyon elkényeztetve ezzel.
2015. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

De azt sem hiszem, hogy ők valóban boldog párkapcsolatban élnek.

2015. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ, hogy ki bókol nekik, vagy ki akar a közelükbe férkőzni. Ha egy jóképű tehetős pasas, akkor máris összehugyálják a bugyijukat, az aktuális barátot meg olyan idióta szöveggel hülyítik, hogy elbizonytalanodtak, nem tudják mit akarnak, nyomás alatt állnak stb. Mindenki gondolkodjon el azon, hogy melyik eset a gyakoribb: a gazdag jóképű hapsit pattintják le egy csóró csúnya srácért, vagy a csóró csúnya srácot pattintják le egy gazdag jóképűért. De fokozom: manapság már az átlagos életvitelű, átlagos pénzügyi helyzetű, átlagos kinézetű férfiakat is egyik pillanatról a másikra képesek otthagyni egy gazdag menő fasziért. Amúgy érdekes, hogy a gyökér nők a biztonságos kapcsolatban bizonytalannak, a bizonytalan kapcsolatban (mert ugye a gazdag jóképű tahó bármikor lecserélheti őket) meg biztonságban érzik magukat. :D Fúj! Hülye nők! Kiigazodni sem lehet rajtuk. Utálom őket! Mindet!
2015. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindenféle ember létezik, biztos ilyen is. Én magamból tudok kiindulni, nagyon szeretem a párom, remélem, örökre együtt leszünk, ha az exem írna és kedveskedni akarna, vagy egy tanulótársam elkezdene udvarolni, kedvesen, de villámgyorsan lekoptatnám. Egy valakinek a véleménye és a bókja számít csak nekem, de az övé nagyon. Persze vannak olyan nők, mint ami a kérdésben szerepel, de ennek a férfi megfelelője is ugyanúgy megvan.

20/L

2015. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Mi van? Én a férjemen kívül minden más pasast, magasívből le.sz.arok. Hiába udvarol, hiába bókol, hiába próbálkozik. Ráadásul teljesen mindegy hogy néz ki, vagy milyen vastag a pénztárca ....mert ha jól emlékszem ámítástechnika szerint ha egy pénzes pasi mond 2 szép szót, az összes nő "be.hu.gyál" tőle. Nem tudom milyen alantas körökben (talán a p.ro.sti soron) lézengsz sokat, hogy ez a tapasztalatod...de hidd el, nagyon messze jársz az igazságtól. Igen, vannak nők, akik ha meglátnak egy vastag bukszát, már rakják is szét a lábukat, akár van kapcsolatuk, akár nem....és igen, vannak nők, akiknek szintén nem számít a kapcsolat, ha más is udvarol nekik, valóban nem tudják mit is csináljanak... De NE általánosítsunk! Mert ez nem igaz minden nőre! Elhiszem, hogy 100-ból 30 selejt valamilyen okból...de a többi 70-et NE vegyük egy kalap alá. Egyébként ha utálod a nőket, akkor legyél b.u.zi. Ne vergődj állandóan azon, hogy veled a lőtéri döglött kutya se akar leállni....
2015. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!