Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Valóban ilyen különle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valóban ilyen különleges látvány egy lány szoknyában?

Figyelt kérdés

Direkt nem úgy írtam, hogy nö, mivel 21 vagyok, ès kb 16-nak nézek ki.

Tegnap egy fekete miniszoknya volt rajtam (olyan "pörgös", nem az a testhez álló), meg egy sima rózsaszín rövidujjú. Rengeteg pasi megbámult, ketten megkérdezték, van-e barátom, a kollégám kíváncsi volt, randira megyek-e ilyen csinosan. Bejött hozzám munkába egy volt csoporttársam, és: "Huh, te nagyon csinos vagy, láttalak én már így?"

Nyáriruha sokszor van rajtam, szoknyáim ezen kívül mondjuk nincsenek.


Valóban ilyen különleges látvány egy lány szoknyában?


2015. szept. 1. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

szerintem te voltál különleges...


Pl nekem volt egy kollgám aki mindig szoknyában volt, szerintem feltűnt volna, ha nadrágban van, pedig nem szoktam nézni ezt...csak tudod hirtelen más a kép amit látsz és keresed a "hibát"...


Lehet nem csak a szoknya tette, hanem szabadabbnak érezted magad :) és más volt a kisugárzásod...


22F

2015. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
K*rvás kinézetet általában megnézzük, nem véletlenül öltöznek hasonlóan.
2015. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Tehát fekete miniszoknya, bugyi nélkül?
2015. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem különleges,csak feltűnő.
2015. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Hát általában a férfiak ilyenek...amúgy én is hasonló gonddal küzdök, leginkább a kis termetem, és kislányos arcom miatt.

Múltkor én is szoknyát vettem(magas derekú volt, kicsit testhez álló, de nem mini).

Ahogy mentem az utcán, észintén észrevettem, hogy sokan megbámultak, de a legcikibb egy biciklis férfi volt, aki annyira nézett, hogy szembe ment a forgalommal és neki ütközött az autónak.Szerencsére nem történt semmi, mert jó, ha 20-al ment kocsi. Viszont én csak ezután nevetni tudtam :D Hihetetlen, hogy egy ruhadarabtól mennyire másképp kezdenek el nézni, viselkedni az emberek.

2015. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blade Bone ***** válasza:
61%
Hát szerintem különleges látvány, én imádom ha egy lány szoknyában van, és nem értem ez miért k.rvás?! Egy k.rvás csaj nadrágban is k.rvás szerintem, mert nem a ruha teszi az embert!
2015. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is különleges de mindenképpen vonzobb mint farmerben.
2015. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Manapság sajnos már az, mivelhogy gyakorlatilag minden fiatal lány farmergatyát hord. :(

Én is örömmel tekintek egy szoknyás lányra, ha véletlenül összefutok vele, csak sajna 40 éves kor alatt nemigen látok ilyen lányt/nőt, legalábbis felénk nem. :( Én pedig a koromnál fogva nem nagyon dicsérgethetek egy középkorú hölgyet, mert lehet hogy félreértené. Persze azért magamban megjegyzem, hogy milyen csinos és nőies. :) 24/f

2015. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban bejön szoknyában egy nő mint nadrágban.
2015. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna:) ezt én is megkapom ha hasonlóan öltözködöm. Egy ismerősöm meg is jegyezte, teljesen más a kisugárzásom szoknya csini felső-nadrág póló kombinációba.

Szerintem fogadd le, örülj hogy fiatalabbnak nézel ki, legalább is én így fogom fel, még ha sok helyen személyit kell megmutassak a korom miatt:)

2015. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!