Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? (képlent)

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 3. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi tetszik ebben férfiaknak,nőknek. Ha neked tetszik legyél magadra büszke,nekem az ilyen test nem tetszik,ne értsd félre,tudom ehhez sok kitartás és edzés kellett. Engem valamiért nem mozgat meg,pedig mielőtt jönnének a kommentek..nem vagyok elhízott és csúnya,nem azért írom ezt,mert téged akarlak lehozni. Sok emberből hiányzik ez a kitartás,de nekem valamiért az jut eszembe az ilyen testű srácokról,hogy semmi más nem érdekli,csak az hogyan néz ki. Nem mondom,hogy így van,csak valamiért ez ugrik be :) .
2015. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel hogy nézel ki.
2015. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#1

Ez még bőven hozható naturálban.

Amúgy nem semmi...Ennyi irigy embert, mint itt...És akkor,ha képet látnak rólad, minden erejükkel azon vannak,hogy valami negetívumot mondjanak.

Élettelen senkik.-.-

2015. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ma nem azért de a Danaboltol nem szálkás lehet :D az ember hanem felfujt vizes :D a gyerek meg szállkás mint a krv :D jó uton halatsz még kellene egy kis tömeg :D és jó leszel
2015. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jól nyomod cimbi. mennyi ideje edzel? nekem ehhez 2 év kellett :( tudom hogy dicséretért jöttél, én gratulálok, a képmutató meg irigy felebarátok véleményével ne foglalkozz.
2015. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csinos! Az eres kezek mindig is tetszettek.
2015. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel, hogy mennyire izmos a férfi, de mi tagadás, jó rád nézni, az biztos, gratulálok az eredményhez. :)
2015. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!