Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tereljem el a figyelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tereljem el a figyelmem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, akinek nyilvánvalóan tetszem. És hát ő is nekem, minden szabad pillanatomban rá gondolok, mindig eszembe jut, és ha éppen nincs dolgom, a hülye fantáziám elszabadul, és már nem csak a megélt pillanatokra gondolok, hanem már olyanokra, hogy milyen lenne a kapcsolatunk, stb..

És ezt nem szabad, mert ha elkezdek ilyeneken gondolkodni, beleszeretek. De azt nem akarom, mert ha valamiért mégsem jönne össze a dolog, nagyon szenvednék. Szóval a lényeg, nem szabad rá gondolnom! Mit tegyek, hogy ne gondoljak rá egyfolytában?? Nagyon nagy megerőltetés számomra, mert egyébként folyton ő jár az eszemben, és nagyon fárasztó tudatosan másra gondolni :/

Esetleg valakinek ismerős a helyzet?:)



2015. szept. 3. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon tudsz mit tenni. A gépezet beindult. A helyzet amúgy ismerős, férfiként én is éltem át hasonlót. Az nem baj, ha gondolsz rá, csak ne vedd biztosra, hogy lesz is valami!
2015. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az. Én abban vagyok biztos, hogy nem lesz semmi, ezért nem akarok gondolni rá...de jaj, érzem hogy holnap milyen szar lesz, már előjöttek a köcsög pillangók is :D :SS
2015. szept. 3. 15:57
 3/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Ha folyamatosan táplálod iránta az érzelmeket, akkor nem fogod tudni elterelni a figyelmed.


Egyetlen megoldás van: szakítsd meg vele a kapcsolatot, és így idővel enyhülnek az iránta való érzelmeid is.

2015. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"már előjöttek a köcsög pillangók is" :D


Amúgy van barátod, vagy miért olyan nagy gond ez?

2015. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom megszakítani, osztálytársak vagyunk :S (OKJ-n)

Nincs barátom. Azért probléma, mert egy szerencsétlenrakás vagyok, és sosem kellek a pasiknak. Hányszor, de hányszor végigmentem már ezen a forgatókönyvön. Szimpátia, szemezgetés, flörtölés, beszélgetés, nálam már érzelmek, aztán koppanás. Valahogy sosem jönnek össze nekem ezek a dolgok. De nem értem, mert a személyiségemmel nincs baj szerintem, mert itt beszélgettem már néhány rendes sráccal, akik kép nélkül azt mondták (hosszabb levelezések után), hogy egyszerűen tökéletes vagyok, ők még ilyen emberrel nem is találkoztak mint én, stb..

A külsőmmel sem lehet gond, mert a környezetemben élő srácokat azzal fogom meg. Csak elég zárkózott vagyok, és élőben nehezebben nyílok meg, a beszédstílusom is más. Valahogy a kettőt össze kéne raknom, mert így sosem lesz senkim, mert ezekkel a srácokkal el sem jutok odáig, hogy beleszerethessenek csodás személyiségembe (:D), mert azt látják, hogy egy jégtömb vagyok, és tovább állnak.

Csak hogy tisztázzuk, ezek nem ilyen macsó, neg anyám kínja tudja milyen alfahímek. A menő egyedek szemében az én kiszemeltjeim szerencsétlenek, nekem viszont maga lenne a tömör gyönyör, ha az én kis "szerencsétlenem" kitartana mellettem :D

2015. szept. 3. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

5: Ne add fel! :) E írásod alapján értelmesebb vagy, mint a nők nagy része.

Hátha most változik a forgatókönyv. :D

2015. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Remélem úgy lesz...😀

2015. szept. 3. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit kislányos vagy még, romantikus romlatlan lélek!

Ez csodálatos dolog, és remélhetőleg a lovagod is értékelni fogja!

A visszautasítás, nem akkora gond mint eleve egyedüllétre kárhoztatni magad! Kérj tőle segítséget valamiben, és közelebb kerültök egymáshoz!

2016. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!