Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, van olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van olyan, hogy nem egyforma gyakorisággal kerestek egy nőt aki tetszik?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 07:43
 1/6 Estienne ***** válasza:
100%
Nem. Én minden nap 16:37-től keresem. Hétvége pihenőnap.
2015. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen tudom, de nem egy matematikai egyenlet szerint élem az életemet, és az adott nőn kívül is van tennivalóm.
2015. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy egyforma gyakorisággal? Manapság már az is elvárás, hogy minden nap pontosan egy adott időpontban kell telefonálnom a lánynak, vagy mi?
2015. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nő vagyok, de a barátom sose keres egyforma gyakorisággal, van, hogy egy nap kétszer is felugrik hozzám, háromszor, négyszer felhív, máskor meg egy napig sem jelentkezik, ha elfoglalt, vagy éppen nincs kedve velem cseverészni. Tudomásul veszem, hogy ő egy másik ember, aki a saját ritmusa szerint éli a saját életét.
2015. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kérdező arra gondolt, hogy minden alkalommal percre pontosan ugyanakkor keresed :D

Hanem hogy tetszik valaki, de mégsem keresed minden nap, van hogy eltelik úgy pár nap hogy nem is keresed. Vagy ha tetszik valaki, akkor úgyis rendszeresen keresed?

Szerintem..

2015. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5ik válaszoló ratapintott a lényegre :)
2015. szept. 6. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!