Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Félek vele összejönni.

Figyelt kérdés

Annyit kell róla tudni, hogy 21 éves,tipikusan olyan, aki ránézésre, de még első megszólalás után is egy szerény, illedelmes, "anyós-kedvence" srácnak tűnik, aztán persze jön a hidegzuhany, hogy nem is ilyen. (Nem tudom, ennek mennyi köze van ahhoz, hogy a Színművészetire jár, vagyis hogy biztos nem nehéz neki egy tök más szerepet magára ölteni)

Mi 1 hónapja kerülgetjük egymást, de előtte is jóban voltunk, és hát tudok róla meredek dolgokat...1,5 év után szakított a barátnőjével, mert hogy "ráunt", utána két nappal (!) kijelentette, hogy ő nyitott az egyéjszakás kapcsolatokra... Én ezt nem ítélem el, az én életemben is előfordult pár, de azért nagyon szíven ütött (nekem már akkor is tetszett), hogy egy másfél éves kapcsolat után simán kimond egy ilyet.. Azt nemtudom, hogy mit csinált végül, de biztos nem a vakvilágba beszélt..

Szóval közöttünk 1 hónapja indult el valami, amit azért nem neveznék kapcsolatnak, de tény, hogy egyre többször fordul elő hogy egymásnál/ban/akármi kötünk ki. Néha úgy érzem, hogy elcsesztem, mert nagyon függök tőle szexuálisan (magyarul, ha bepróbálkozik, soha nem bírok ellenállni) Néha meg azt, hogy bárcsak már továbblendülnénk ezen a kavarás időszakon, és együtt lennénk. Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy ebbe Ő is belemenne, csak félek néhány dologtól. Pont a fentebb említettől, hogy engem mikor dobna ki, "megunt" címmel. Meg, tudom hogy hülyeség, de azt az egyéjszakás dolgot nem tudom kiverni a fejemből...

Nem tudom, mit tegyek, engem vertek már át, nem is kevésszer, és benne nem szeretnék csalódni..

Ti mit gondoltok? Megéri ebbe belekezdeni? (nem azt kérem, hogy döntsetek helyettem, csak véleményeket)

20L


2015. szept. 5. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatra amire tartod,arra jó. Minden egyébre a leírás alapján alkalmatlan és ezt te is pontosan tudod, csak a tipikus női hiba van benned is ,hogy azt hiszed meg tudod változtatni.NEM nem tudod, és újra át fognak verni.
2015. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem sok tartás van egyikőtökben sem. Összeilletek szerintem. 20 évesen már illene felnőni érzelmileg, és egy épkézláb párkapcsolatra törekedni. Megbolondít a farkával, de egy nap ennek sem lesz már varázsa. És érzelmek nélkül meg majd tt álltok egymás előtt, mint két zombi? Furák bizonyos emberek. Ne nagyon dicsekedj ezzel a kalandoddal majd a leendő párodnak. És a srác sem!
2015. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"20 évesen már illene felnőni érzelmileg"


Miért is?:D

2015. szept. 5. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell felnőni, élhettek nyugodtan így is, semmi rossz nincs benne. Abban már viszont van szerintem, hogy te nem bírod elnézni neki az egy éjszakás kalandját, miközben neked is volt egy párban részed. A többi aggályodban valószínűleg igazad is lesz. De hát most istenem, ez van.
2015. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"20 évesen már illene felnőni érzelmileg"


Miért is?:D


Jézusom, ezt komolyan meg kellett kérdezned? :D Azért, hogy ne kelljen felraknod ilyen kérdéseket. És azért is, hogy legyél birka, mint az emberek 95%-a. A jövő generációja így gondolkodik? Az igen. Ha 20 évesen én így fogtam volna fel az életet, ma nem lennék egy egészséges felnőtt. Megyek is ebédelek, annak legalább van értelme. :D

2015. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik dolog. Szerintem az a gondolatod is hülyeség, legalábbis nekem, hogy amikor kijelentette a pasi hogy mától akkor egyéjszakás on. Már miért ne mondhatna ilyet bárki egy kapcsolat után. Nem lehet belelátni menyire szerelmesek egymásba a felek abban a kapcsolatban. Lehet már nem is szerette a végén. Akkor ilyet bárki kijelenthet aki csak nyitott az ilyen dolgokra. Meg ezeket nem a párkapcsolat dönti el szerintem, hanem az ember erkölcse. Van akinek eszébe se jut az egy éjszakás. Van aki gerjed rá. Ez van. De nem attól függnek ezek a dolgok hogy én most kapcsolatban vagyok e vagy sem szerintem. Hanem hogy ki mennyire nyitott az ilyen dolgokra. Mert például bánatában is kijelentheti valaki, mert annyira megsértették például...
2015. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés,ő egyáltalán akarja-e lekötni magát veled...mert ha nem,és te nagyon beleéled magad,akkor az extra nagy szívás.
2015. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, abban 100%-ig biztos vagyok hogy belemenne a kapcsolat ötletébe. Csak én mondjuk nem 1-2 hónapra tervezek egy kapcsolatot, és itt most nem érzem 100%-ra hogy ez hosszútávú lenne.
2015. szept. 5. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!