Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak véletlen, hogy ha látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak véletlen, hogy ha látok egy kisportolt, izmos, testépítő fiúról és ránézek a profiljára, akkor 100%, hogy kapcsolatban van egy nagyon szép lánnyal?

Figyelt kérdés
Akkor miért hazudják azt, hogy nem ez számít?
2015. aug. 2. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
*képet
2015. aug. 2. 19:37
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen férfiaknak általában nagy az önbizalma is, míg azoknak akik itt panaszkodnak gyakorlatilag nincs is. Nem a test számít hanem a férfias viselkedés. Az én ismerettségi körömben pont a jó testû férfiaknak nincs barátnôje, a 100 kilósnsk viszont igen, ô tudja hogy kell a nôkkel beszélni.
2015. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jó, hogy itt minden ember ismeretségi körében a ronda, sovány/dagadt embereknek van nője és az izmos jóképűek egyedül vannak és a nőknek nem számít a kinézet.
2015. aug. 2. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező,maximálisan egyetértek veled.Itt mindenki nem olyan tudod,meg nem azok a dolgok számítanak neki állítólag.De a valóságban érdekes módon nem ezt látni,amit mondanak. :)

Hát én ha végigmegyek a városon(Budapesten),csak a jóképűekkel van barátnő,meg az izmosakkal,bunkókkal.

Furcsa ugye?

A normális srácok,akiket ismerek,nem néznek ki rosszul,adnak is magukra,és érdekes módon nekik nem is volt még barátnőjük soha,de nem is igazán érdeklik a nőket valamiért... hmm ugye milyen furcsaságok vannak?

24/F

2015. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

A sovány és alacsonyaknak nincs, az tényleg nagy hátrány, a többi viszont kifogás. Tudom mit akarsz hallani, azért írtál ide hogy igazolást nyerjenek a gobdolataid. Ilyen hozzáállással bem lesz egyhamar barátnôd. A test dologról még annyit hogy akkor az arc már fontosabb nekik.


Egyébként nem is érrem sokan miért ragaszkodnak ehez a "szép barátnô" ideálhoz. Tényleg csak ôk a felszínesek,

2015. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
És az véletlen, hogy én ezt nem vettem észre, mivel nem szóltam nézegetni kigyúrt pasik adatlapját?
2015. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem meglepő hogy az itteni nők negatív véleménnyel vannak a gyk-s "férfi" állományról.

Még egy példa: Van egy amerikai focis ismerősöm aki magas, kigyúrt szóval minden rendben van vele testileg, van is egy nagyon dögös barátnője. Viszont szegény csaj borzasztóan egyszerű, nem lehet vele normálisan beszélgetni, tipikus plázacica. Kedves kérdező, neked inkább ilyen barátnő kéne mintegy olyan aki megbecsül téged és őszintén szeret?

2015. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy érdekes a kérdés. Érdekel, hogy miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy egy jó pasi miért van együtt lánnyal? Miért van kiemelve, hogy a lány SZÉP? Ez gyakorlatilag öngól.

Amúgy tényleg, kolosszális bűn, hogy egy jó pasinak jó csaja van. Teljesen logikátlan, hogy ha egy ember foglalkozik a külsejével, akkor nem elégszik meg egy igénytelen, elhízott párral.

2015. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

A nőknek a kinézet számít, na meg az anyagi helyzet. Általában az ilyen esetek hogy a ronda pasasnak van csaja, az vagy pénzre vezethető vissza,vagy többnyire nem is igaz.

Itt pedig interneten megszokhattad, hogy mindenki kivétel, itt senkinek nem a pénzes jóképű, kigyúrt pasi kell :D

2015. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, testépitő versenyző vagyok és egyedülálló. Nem ettől függ hidd el..
2015. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!