Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem féltek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy egyszer majd azon fogjátok kapni magatokat, hogy úgy érzitek, elment mellettetek az élet?

Figyelt kérdés
Gondolok most olyanokra, akiknek nem jött össze a párkeresés, akár a külsőségek miatt, akár önbizalomhiány, félénkség miatt. Nem féltek attól, hogy egyszer majd nagyon fog hiányozni valaki, aki meghallgatna, átölelne, hogy egyszer majd mindent megtennétek egy-két kedves szóért, de már késő lesz? És hogy majd ott lesz az a szörnyű érzés, hogy míg mások boldogok, gyereket nevelnek, addig ti senkinek sem kellettetek?
2015. szept. 5. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
honnan veszed, hogy akik egyedül vannak gyerekre vágynának? Én anyagi okokból sem, gazdasági okokból és társadalmi okokból sem vállalnék gyereket. Kapcsold be a tv-t és nézd meg mi folyik benne. Hányás az egész világ! Meredeken száguldunk a lejtő felé. Párkapcsolat sem garancia, hogy hosszú életű lesz..
2015. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Látom, nem tudod értelmezni a kérdést...
2015. szept. 5. 16:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
te nem tudod értelmezni a válaszomat.
2015. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, én igyekszem társsal és társ nélkül is teljes életet élni. Egyébként meg anyai nagymamámnak elég nehéz elviselni a természetét, nagyapám még megoldotta valahogy, de mondjuk nekik volt egy nagy kert ott falun, szóval feltételezem, ha olyan volt, akkor volt hova elvonulni "vihar idejére", mert egyébként meg nagyon jól egymásra találtak, meg nagyapám az utóbbi pár évben elkezdett nagyon leépülni, rohamosan romlik a memóriája, már nem biztos, hogy sokat felfog abból, ami történik vele. De mamám szörnyen kötekedő és kritikus ember, úgyhogy alig találkozunk személyesen, inkább csak telefonon tartjuk a kapcsolatot, de azt sem gyakran. Mamám bárkivel képes egy nap alatt összeveszni. Úgyhogy hiába ment férjhez és szült 3 gyereket, meg van 4 unokája, a természete miatt nem veszi körül a család idős korára.
2015. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyes, rosszul értelmezted a kérdést. Társról van szó, nem gyermekről. Párkapcsolatra érti a kérdező. De, én is belegondolok néha, hogy lekések valamiről. Hálistennek már volt néhány kapcsolatom, de most nincs egy ideje. Már hozzászoktam, hogy a legérzelmesebb emberek élete a legnehezebb is egyben, mert mindenre a világban nagyn érzékenyen reagálunk, kifinomult rezgéssel...de igyekszem megtalálni önmagam másban jelenleg.
2015. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatok sem mindig boldogok, és vannak, akik nem lépnek ki a rossz kapcsolatokból, van, aki még bántalmazó kapcsolatból sem lép ki.
2015. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ember időről időre átértékeli az életét, akár akaratlanul is. Van aki 20 évesen attól fél, hogy nem lesz párja, mások meg mástól félnek.

50 évesen jöttem rá, elment mellettem az élet. Van férjem, felneveltem két gyereket, de mintha csak kötelességeim lettek volna addig. Felmerült bennem, semmit nem láttam a világból. De sosem késő változtatni. 50 évig jó volt úgy, ahogy volt. Aztán változtam, mások lettek az igényeim. Tettem érte, hogy úgy éljek, ahogy már most szeretnék. Anyagi korlátaim akadályoznak meg, hogy messzire utazzak, de beérem az országunkkal, és azzal, hogy láttam a tengert, Párizst. Változunk, és ezzel az igényeink is.

Változtatni sosem késő. Talán csak az elfekvőben. Vagy a temetőben.

2015. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ok kedves megmondóember, mondd meg mit tegyek?


Neten nem írnak vissza, környezetemben, melóhelyen mindenki házas, gyereke van, nem korombeli. Bulikat utálom, ismerősi köröm nincs. Nem mond azt, hogy járjak el, mert 1 évig jártam tanfolyamra, ahol a tanulók 80%a lány, volt, érdekes, egyik sem akart semmit, vagy már volt valakije.


Várom az építő jellegű kommentárodat akár itt, akár privátban!

2015. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8/8 Időpont ma 17:18

Ha lenne ismerősi köröd, lehet, hogy már összeboronáltak volna valakivel, egyesek nagyon szeretnek kerítősdit játszani. :-)

És nem csak bulizni lehet járni. Vannak egyházi hátterű közösségek (Szentjánosbogár pl.), olvasni szeretők közösségei (moly, rukkola... stb.), háziállatokat kedvelők, kreatív hobbit űzők, sőt, még a gamerek is rátalálhatnak az őket érdeklő csoportokra... stb. A közösségi oldalak is segítenek ebben, erre is lehet használni, aztán ha már van egy közeg, amihez valaki tartozhat, máris nincs annyira egyedül, vannak, akik személyesen is összeröffennek, találkoznak időnként... Nem kell bezárva élni.

2015. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem felek, mert addig is teszek az almaimert. Es oszinten szolva, orulok, hogy egyedul jutottam el idaig, ahol most vagyok. Nem fogott vagy tartott vissza senki, csak magamaert voltam/vagyok felelos.

Most nem lennek ennyire talpraesett, és eros no lelkileg, ha nem egyedul csinaltam volna vegig.

De most mar johetne valaki, akivel nem fogjuk egymast vissza, hanem elorebb segitjuk a masikat. :)

2015. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!