Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam a fiú, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam a fiú, ha randi alatt alig mertem megérinteni?

Figyelt kérdés

A 3.randink volt, ő többször is hozzám ért, átkarolt, én meg félénk csaj vagyok, és nem igazán "viszonoztam", pedig nagyon bejön a srác. Egyszer amikor átkarolt, én a derekát karoltam át, de kis idő múlva elvettem a kezem, mert picit furán éreztem, nem szoktam általában embereket ölelgetni. A kezem is megfogta a fiú, ez is új dolog volt számomra, mert nem sétáltam még senkivel sem kézenfogva. Végülis még nem csókolt meg, csak megölelt, meg egy arcrapuszit kaptam tőle.

Mit gondolhat vajon rólam? Nagyon jól éreztem magam vele, csak visszahúzódóbb vagyok, és nehezen mutatom ki az érzelmeimet. 19/l 24/f


2015. szept. 5. 23:08
 1/10 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem baj az,mindenki elkezdte valahol. Legközelebb jobb lesz :)
2015. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok jót, hidd el. Ha ezt még megfejeled azzal is, hogy nem nézel rá sűrűn, egyértelműen kasza, legalábbis nálam.
2015. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Én szerintem nem hívnálak kövi randira...


24/F

2015. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
hogy egy szajha vagy
2015. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok. Hozzátenném: én már első randin is igénylem az ilyesmit... sőt első csók is mehet akár, ha megvan a szimpátia. Én nem tudnék így haladni. Nyilvánvalóan azt vetítenéd felém, hogy nem vonzódsz hozzám. Ezért hagynám a francba és nem rabolnám az idődet.
2015. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, inkább ez, mint ha 10 évesen már 5en jártak volna benned. Ha türelmetlenkedik, az az ő baja, és vele van gond, nem veled!!!
2015. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, én pl. nem randiznék veled többet, mert én egy vadidegennel biztos nem mennék kézen fogva meg ölelkezve, és a csók is korai nálam.

Kérdező, nyugodj meg, valószínűleg a srác sem akar nyomulni, de biztosan kedvel, ha már 3-szor randiztatok :))

2015. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én arra az esetre értett2m, hogy már előzetesen volt ismerkedés. Ismerkedés nélkül senkit se hivok randira. Egy pillanatig eszembe se jutott, hogy egyesek így tesznek!
2015. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha emiatt nem hív el többet, akkor örülj hogy megszabadultál a patkány féregről. Nem érdemel meg téged!
2015. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk roppantul irritál, ha valaki zárkózott, visszahúzódo, szóval a randiignse jutottunk volna el a kérdezővel, mert sose hívtam volna.
2015. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!