Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok holnap egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok holnap egy csajjal már egy ideje ismerjük egymást, és hogyan tudnám megérinteni pl mikor sétálunk vagy beülünk valahova? és ti lányok hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod a kezét te...
2012. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggódsz, a kézfogás túl direkt lehet. Séta közben megérintheted a karját vagy a hátát (nem hülyéskedek) úgy, mintha fiú lenne, és csak felhívnád valamire a figyelmét (látod ott az a...). A reakció alapján mehetsz bátrabban tovább.
2012. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2es mondja. Sétáltok egymás mellett és megsimogatod a hátát. Ha tetszel neki akkor örülni fog és már alig várta hogy valami legyen. Aztán ugyanilyen lendülettel ahogy ott van a hátán a kezed csak egy pici erővel próbáld magad felé húzni és ha akarja akkor dőlni fog magától rád. :)
2012. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

először szerintem valami kevésbé direkttel próbálkozz, pl.igazítsd meg a haját (ha esetleg a szemébe lógna, vagy vmi hasonló); mesélj neki egy történetet (amiben fontos, hogy megfogták a vállad, hozzád értek és játszd el neki stb...).


velem volt már, aki az átöleléses technikát kicsit erőteljesebben, erőszakosabban oldotta meg. ettől nekem kifejezettem visszataszító lett az amúgy jóképű srác.



sok szerencsét. 18/l(:

2012. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!