Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom félni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom félni hogy "össze jön azzal a lánnyal"?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval! Úgy tűnik jó úton haladunk egymással, mindennap találkozunk pár órára, bár még nem történt közöttünk semmi sem!

Tegnap mesélte hogy van amikor szokott filmet nézni az egyik barátjának a párjával.

Ez a barátja pedig külföldön dolgozik, na és tegnap rá írt a lány hogy; mizu gyümi?? Megkérdeztem mit jelent ez a gyümi??

Na és mondta hogy ez onnan indult hogy amikor együtt néztek egy filmet, látta hogy a csaj mást is szeretne, és végül ez be is bizonyosodott, és mondta neki hogy mivel szereti annyira a barátját hogy erre nem lenne képes, így hát ő csak számára egy tiltott gyümölcs marad...

Na de hát a tiltott gyümölcs a legédesebb....és félek!

Mondtam neki hát ami késik lehet nem múlik, és azt mondta hogy eddig sem, pedig már meg tudta volna ha akarta volna, így meg hogy itt vagyok én pláne nem akarja!



Egyébként szerintem sokkal szebb, magasabb és így sokkal csinosabb is, arca is szebb....na meg ők egy idősek, én meg na 23 éves vagyok!


2015. szept. 7. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs okod félni, mert beszél róla, elárulta neked a nő mesterkedését, amit irányába tesz. Én tuti a helyedben, ha alkalmam lenne rá, azért a csajszinak pár mondatot susognék:D
2015. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj, mert azzal csak azt éred el, hogy felhívod a figyelmét a nőre, mert nem hiszed el, hogy nem akar tőle semmit.. Remélhetőleg számára is egyértelmű lesz, hogyha te bejössz a képbe, akkor nem tölt túl sok időt olyan nőkkel, akik le akarták fektetni. Szóval ezt tekintsd a múltnak, legyél magabiztos, és hangoztasd sokat, hogy szerencsére már van olyan barátnője, akivel párkapcsolata is lehet, úgyhogy a lány örülhet, mert megszabadítod a kísértéstől.. Egyébként jó nagy klisé ez a "tiltott gyümölcs a legédesebb", az ember nem tud teljes szívével örülni annak, amit egy rész nem vél helyesnek.
2015. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!