Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg le akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg le akarhat feküdni velem, és a film nézés csak egy ürügy?

Figyelt kérdés

Egyik haverom, áthívott filmezni, mondván az anyukája nem lesz otthon. Én mondtam, hogy persze, töltsön le valami jó filmet, rá bízom. És azt mondta, akkor letölti az Átkot.

Na, ezt meséltem a barátnőmnek is, és azt mondta, hogy vigyázzak, mert ismeri ő az ilyet, szerinte csak le akar fektetni, horror filmet is direkt ezért töltött le, hogy féljek és akkor hozzá bújjak, stb...

Én egyből kiröhögtem, hogy ő nem ilyen, de azért sikerült bogarat ültetnie a fülembe.

Szerintetek is csak arra megy ki ez az egész? Vagy léteznek még olyan férfiak, akik tényleg csak egy jó filmes estét akarnak eltölteni egy lánnyal??


L/19



2015. szept. 7. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

"Vagy léteznek még olyan férfiak, akik tényleg csak egy jó filmes estét akarnak eltölteni egy lánnyal??"


Persze, a homokosok. :)


Nos, miért ne szeretkezhetnél vele? Mi van, ha komoly is kialakulhat belőle aztán?

2015. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, milyen a barátod, de nekem több ilyen fiúbarátom is volt életem során, akivel összejártunk filmezni. Egyikünk sem akart semmi egyebet a másiktól, nem is voltunk soha egymás esetei. Ezeknek a baráti kapcsolatoknak a nagy része még mindig megvan, jóban vagyunk egymás párjával/házastársával, és közös programokat és filmezős esteket is szervezünk. Hogy a te barátod mit akar, azt csak te tudhatod, de legkésőbb este úgyis kiderül.
2015. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy ő már célozgatott rá többször is, hogy nem-e lehetne több köztünk barátságnál, de én nem akartam.. Azt hittem, hogy megértette, kb. fél éve föl se hozta a témát.
2015. szept. 7. 11:37
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy megértette, de ettől még élvezi a társaságodat. Az is lehet, hogy próbálkozni fog, és csak akkor fogja megérteni, ha adott helyzetben is elutasítod. Legjobb, ha megvárod, mit hoz az este, és ha a helyzet úgy kívánja, tiszta vizet öntesz a pohárba.
2015. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen
2015. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Milankaa112 válasza:
Hagyd nekik popsiba, és nem lesz semmi átok ;)
2015. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En meg nem hallottam olyanrol, aki tenyleg filmet nezett volna. Velem nem tortent meg, hogy vegig tudtam nezni azt a dvdt :)
2015. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég gyanús,hogy itt nem pusztán filmezésről van szó.Viszont ha tetszik a srác,és vonzódsz hozzá,akkor hagyd magad sodródni az árral!Persze csak ésszel.
2015. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Holnap mennék, de akkor nem számítok semmi jóra... :(( Mert én nem vagyok olyan, aki csak úgy lefekszik valakivel ,annak allenére, hogy már évek óta ismerjük egymást.
2015. szept. 11. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:

nem lesz otthon az anyukája....ezt fontos infónak tartotta

ha az anyja nem arról híres hogy tucatnyi tévét kidobott az ablakon mondván nem tilos filmet nézni ha otthon van akkor a srác le akar veled feküdni????

én megkérdezném van e nála guma....tuti be van készítva...és ha igen fujjátok fel iktassátok ki plusz mókából, így hoppon marad és kiderül az ármánykodása

2015. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!