Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők bejön nektek egy férfin a hátra zselézett haj?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Életemben eddig egy darab férfit láttam akinek jól állt valamiért :D De amúgy nem.
2015. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mumusan ***** válasza:
Nem. A zselézett haj sehogysem.
2015. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem

fúj milyen már mikor kikeményedik és olyan mint egy sapka a fején ...

2015. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Zselé minden formában taszít a hajon. Vagy úgy néz ki, mintha zsíros lenne, vagy olyan a tapintása mint a beton...
2015. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. De az oldalra zselézett sem.
2015. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Durva, hogy ennyi a nemleges válasz. Ez engem megdöbbentett.


(egy férfi aki zselézi a haját)

2015. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát kedves utolsó ezen most én is ledöbbentem mert én is zselézem és én szerintem nem is nők írták ezeket a válaszokat hanem kopasz férfiak akik irigykednek mert nekem nagyon kemény hajam mikor bezselézem mivel nekem alapból hátrafele nő a hajam ami ráadásul hullámos is
2015. szept. 7. 19:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tud mutatni. Barátomnak is van hogy össze vissza áll a haja, de ha zselé segítségével kicsit megigazítja akkor kicsit jobban egybe marad. Nagyon jól néz ki, nem zsíros és nem is kőkemény, hanem normálisan van zselézve ha van. Ha nincs, akkor ezt vízzel pótolja, hogy összébb álljon a haja. Nincs olyan régi úri módon hátrazselézve, csak annyira, hogy ne legyen szanaszét. A teljesen egyenletes nagyon fénylő hátra fésült haj nekem sem tetszik, de ha nem viszik túlzásba, akkor tud nagyon jól mutatni.
2015. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

a zselét cseréld le vaxra és akkor teljesen jó gengszteres/ss-es lesz a hátracsapott haj.

zselézni az idétlen tinik szokták.

2015. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9#


8-as vagyok. A barátom vaxot is használt már meg zselét is, hol ezt hol azt használja.

2015. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!