Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a megérzéseiteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a megérzéseiteknek?

Figyelt kérdés

Például a kapcsolataitokban, hogy valami nem okés és úgy hoztok döntést és végül bebizonyosodik, hogy az eszetekre kellett volna hallgatni.

Ha a két dolog áll fent, az ész és a szív melyiket választjátok?



2015. szept. 7. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ész szerint kell dönteni mindig. De ha az ember szerelmes, szinte soha nem sikerül. És ezért mindig pórul jár.
2015. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elárulom , hogy ha sokat vacilálok és ilyen szerelemről van szó, akkor elugrok nagyfateromhoz, megiszunk egy pohár sört és ő megmondja, hogy drága fiam mit ne b**asszál el.
2015. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy érzés vagy megérzés, mert az érzésekre kell hallgatni, ha azt érzem, hogy nem szeret már annyira, vagy ha az a megérzésem, hogy tuti megcsal, de semmi okot nem adott, hogy ezt feltételezzem, az nem ugyanaz. Az érzésekre hallgatok, a random értelmetlen megérzésekre nem igazán. Eddig mindig csak 1 lányra voltam féltékeny per pasi, és végül is mind amellett a lány mellett kötött ki... Pedig volt köztük több, akinek voltak lány barátai meg lány haverjai és sose zavart, ha velük van, csak az az egy. De nem hiszem, hogy ennyire jó lennék megérzésben, adtak okot, hogy ezt feltételezzem. Nem olyan igazán egyértelműt, de érezhető volt.
2015. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Igen,általában beválnak. Más kérdés,hogy van amikor nem akarok rájuk gondolni.
2015. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igen,hallgatok rájuk. Nagyon jó megfigyelő vagyok, és rövid idő alatt fel tudom térképezni az emberek személyiségét. Csak ehhez ugye az kell, hogy megtudjak figyelni emberek,és ezt néha félreértik.
2015. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
'embereket'
2015. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!