Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van két fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van két fiú, mindkettő nagyon kedvel engem, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Az egyikkel régebb együtt voltam pár napig, akkor rájöttem, hogy nem vagyunk egymáshoz illők, mert nem vonz olyan nagyon.. A másik fiú viszont nagyon bejön, de félek, hogy neki nem vagyok annyira fontos, mint a másiknak, aki mindent megtenne értem. Szerintetek maradjak a biztosabb fiúval, akivel harmadszor is kibékültem, vagy kockáztassam meg a másikat, aki jobban bejön, de nem annyira biztos pont az életemben? Tanácstalan vagyok..

2015. szept. 8. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Átestem már egy nagy csalódáson, nem szeretnék többet..
2015. szept. 8. 14:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Van gyönyörű tini világfájdalmak kategória, miért nem oda írsz? Mi köze ennek a kérdésnek a családi kapcsolatokhoz. Unokatestvéred valamelyik vagy mi?
2015. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Családi kapcsolatok, mert tudod hosszútávra tervezek.
2015. szept. 8. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld inkább a leckéd, a saját kamudba is belekavarodsz. Írod, hogy pár napot voltál együtt a "biztos" gyerekkel, akivel ezalatt a pár nap alatt háromszor szakítottatok (és békültetek ki), de azért te hosszútávra tervezel. Sírok! ="D
2015. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!