Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kesztett egy olyan pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kesztett egy olyan pasit, aki a kalandokat keresi arra, hogy olyan no utan fusson evekig, aki szemmel lathatoan nem erdeklodik iranta?

Figyelt kérdés

3 eve minden evben legalabb 1x megprobal kozeledni a csajhoz. A csaj tulajdonkeppen levegonek nezi, soha nem nezett a srac szemebe hosszabb ideig, a srac hiaba mosolyog ra,hiaba koszon neki hangosan. A csaj teljesen hidegen viselkedik.

Mondani se kell, hogy a pasi barkit megkap, es a csajok 90%-a benne van az o kis jatekaiban, tehat ugy valtogatja a csajait, mint mas a bugyijat. Akkor megis minek, 1 novel tobb, vagy kevesebb, nem mindegy?


2015. szept. 8. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk mert bele van zúgva...
2015. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan mar! Egy olyan pasi, aki hetente tobb novel is lefekszik, hogy lehetne mar belezugva valakibe?
2015. szept. 8. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan? Könnyen! Nem fényezésből, de én első barátnőmmel akivel, szexeltem 8 hónapig voltam. A többit pedig hetente vagy 2-3 hetente cserélgettem. Lehet hülyén fog le jönni, de én olyan vagyok ha szeretnék valamit azt meg is szerzem, addig úgy sem bírok magammal. Viszont szeretem, ha egy nő kéreti kicsit magát, nem adja könnyen csak úgy oda. Végül jött egy barna kis szűz csaj kereste a kutyusát, segítettem neki, tudtam akkor hogy őt nekem teremtették. Kis udvarlás után sikerült és már évek óta együtt vagyunk, azóta más nőt nem is akarók.:)
2015. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!