Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, ha egy 30as pasinak nem nott meg be a feje lagya, es csak a kalandokat keresi?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 10:28
 1/8 Mumusan ***** válasza:
Rengeteg ilyen 30-as pasi van. Mint ahogy rengeteg karrierista 30-as nő. Nekik miért nem nőtt be a fejük lágya? Nem sietnek...ez a mai norma
2015. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es soha nem is fognak az ilyenek megkomolyodni?
2015. aug. 17. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért akarna megállapodni? Mégis miért ne élhetné mindenki úgy azt az egy nyomorult életét, ahogy az neki tetszik? Ha valaki harminc akárhány évesen is futó kapcsolatokat akar, hát szíve joga, ettől még nem lesz semmivel sem éretlenebb, mint bárki más.
2015. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mumusan ***** válasza:
De...idővel megkomolyodnak. Valami majd kiváltja náluk ezt. Egy komoly kapcsolat, vagy egy gyerkőc.
2015. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert pl. ha magamat nézem (22 vagyok) akkor 23 évesen végzek egyetemen , és idáig kb. életem nem volt, csak a folyamatos teljesítési kényszer. Ezután kezdhetek gyűjteni a gyerekkori álomra , ,lakásra stb (ugye nyílván nem a leendő feleségem fogja nekem ezeket megvenni..) ez is bele fog telni jópár évben , közben meg úgyis eszmbe fog jutni, hogy ennyi meló után, bőven rámfér a lazítás is és végre már emg is tehetem majd, és nem fogom rögtön az első nőt feleségül venni, aki akad , mitahogy eddig sem tettem. Nem kell félreérteni , eddig is jártam szórakozni meg csináltam sok programot , meg autóm is van most is , de legbelül attól még végig feszült voltam és teljesen soha nem tudtam elengedni magam , amit alig árok,hogy vége legyen és normálisan éljek, kezdjem élvezni a sok befektetett meló gyümölcsét (pénz,csajok) , ezért nem hinném,hogy bárki is komolytalan lenne emiatt és bárkinek lenne joga ítélkezni felette , hiszen messze nem ismered az életét.
2015. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Ezt sok nő fel sem fogja, mert csak azt látják, hogy a rengeteg sármos hülyegyerek az egész nyarat a Balatonon, Soundon, Ozorán, meg a horvát tengerparton tölti, és hitetlenkednek, hogy mégis hogy lehet az, hogy egy 25 éves srácnak nincs autója, nincs lakása.
2015. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva? Ja,hogy ennyire nem tudjátok felfogni ezt igaz.. vágom.. Elhiszem,hogy lányként/nőként rohadt könnyű megcsinálni egy érettségit meg esetleg egyetemen egy divatszakot és aztán várni az igazit, meg család,gyerek meg ezek, hiszen kb. úgyis ez a vége, és tudjátok,hogy e legtöbbnek semmi dolga nicsn ,csak találni egy jóképű,pénzes,intelligens pasit. De a legtöbb jóképű,intelligens pasinak is mel dolgoznia azért,hogy fel tudjon valamit mutatni , és addig nem veletek fog foglalkozni (és titeket sem érdekel,hiszen se lakása,se semmije) , szóval kicsit nézzetek magatokba , és ne a 30-as , kicsit végre élni kívánó férfiakat szidjátok!
2015. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfiként egy senki vagy,ha 30 éves korodra nincs egy lakásod, egy normális autód,meg egy normális egzisztencia mögötted , nőként meg alap,hogy ilyeneket nem kell felmutatni, mert majd találsz valakit akinek ez meg van és majd megosztja veled. Ez nem is gond, csak kicsit bele kéne látni a másik fél helyzetébe is.
2015. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!