Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi az a vékonyság, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az a vékonyság, amit már nem tudtok elfogadni?

Figyelt kérdés

Mi az ami még tetszik, és mi az, ami már túl "sok"?

Előfordulhat, hogy azért nem jöttök össze egy lánnyal, mert túl vékony? Esetleg lehet szakítóok?

Hogy ha mellette csinos, megvan a homokóra alkat, kerek fenék, csak mellette nagyon vékony.



2015. szept. 8. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem anorexiás, bulímiás, akkor nem baj, ha nagyon vékony is. Aki ilyen miatt szakít, az csak erre keni.
2015. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha túl vékony, egyszerűen nem tartom szexuálisan vonzónak. Gondolj ez alatt arra, hogy se feneke, se melle, se semmi alakja, tehát kvázi deszka és kilátszanak a bordái. Ez nem, hogy nem voznó, egyenesen taszító számomra. Szeretem, ha van mit fogni!


Ha viszont kerek fenék van, az már olyan rossz nem lehet... :)


24/F

2015. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

engem nem zavar, ha túl vékony, én sem vagyok egy nagydarab ember :D persze azért van alakom és edzem rendszeresen, de a vékonyabb lányok az ideáljaim

22/f

2015. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A homokóra alkat egyik fő jellemzője, hogy a mellbősége és a csípőbősége min. 30 cm-vel több, mint a derékbősége, tehát még ha nagyon vékony, akkor is nőiesen formás.
2015. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Ilyen kérdésekhez mindig leírom,hogy volt egy lány,aki olyan vékony volt (genetikailag),hogy leestek róla a gyűrük,a karkötők is,gyerekosztályon is volt ami nagy volt (közben 160 felett bőven) és mégis tetszett akkor.

Szóval nem ezen múlik.

2015. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha nagyon vékony, csak ne legyen anorexiás.

Én is elég vékony vagyok.

2015. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minnél vékonyabb annál jobb
2015. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt így elég nehéz megválaszolni, hogy hol van az a határ. De nálam elég nagy, mivel tetszenek a nagyon vékony lányok is. Nagyon meg tudnak valahogy fogni. Kis mell és fenékkel sincs problémám, valahogy úgy találom szépnek. Inkább a nagyot nem tartom már vonzónak. De ez teljes mértékben ízlés kérdése.

Olyan még nem volt, hogy azért nem tetszett egy lány, mert túl vékony, és szakítani sem szakítanék ezért vele

Esetleg képeket tudnál küldeni? Lehetőleg olyat, amit te már nagyon vékonynak és amit elfogadhatónak találsz.

A vékony szó kinél mit jelent. Persze jelentése ugyan az mindenkinél, csak kinek mi számít vékonynak.

(bocsi, de nincs semmi energiám most képeket keresgetni és másolgatni; ha nem felejtem el, akkor talán később)

2015. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!