Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak kb. mekkora része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kb. mekkora része nem tudja elfogadni, hogy egy nő valamiért nem szed fogamzásgátlót komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez lehet szakítóok?
2015. júl. 19. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2%
Nálam lehet rá ok igen. Igaz nálam minden dolog adhat okot a szakításra. A normális az lenne, ha minden férfi így gondolkodna.
2015. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát. Van más alternatíva arra, hogy ne kelljen óvszert használnom és az nem az elköttetés?
2015. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%
Komoly kapcsolatban én elvárom, hogy szedjen. Beszállok az árába. Vannak már minimális mesterséges hormontartalmú tabik, egész jó természetes készítmények is léteznek.
2015. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom, azért nem mindegy, mi az oka. Más, ha valaki elvből nem szed vagy fél a hormonális változásoktól, amit okozhat, megint más, ha valakinek annyira érzékeny a szervezete minden szintetikus anyagra, hogy nem találnak neki megfelelőt (egy ilyenről hallottam eddig ismeretségi körben).
2015. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
Óvszert használni folyamatosan elég drága dolog egy kapcsolatban
2015. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Én nő vagyok de engem is érdekelne, egyszer írt fel az orvos és nagyon csúnya hatása lett a szervezetemre, szóval a jövőben azt hiszem nem fogok újra próbálkozni. A végeredmény így is szakítás lett mert a probléma amit előidézett megölte a szexuális életünket az exemmel. Szóval ha emiatt egyedül maradok, akkor sajnos ez van, de én is azok táborát erősítem aki nem él ilyen készítményekkel :/
2015. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szedek de a barátom sem kért soha arra hogy szedjek, teljesen normális hogy óvszerrel védekezünk.
2015. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
Ha belefér a költségvetésetekbe 200-250 forint/dugás (gumi ára), s nem csináljátok olyan gyakran, mint a nyulak, akkor felőlem... :D
2015. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm szedett, aztán egészségügyi okokból le kellett állnia, a másik nem szedett egyáltalán. Mindkét kapcsolat hosszú több éves volt, és nem a fogamzásgátló miatt értek véget.
2015. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
az egyik rémálmom :d
2015. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!