Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokványos ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokványos ez?

Figyelt kérdés

Van egy grillbár a munkahelyem közzelében. Néha be szoktam menni. Az egyik pultos lány nagyon aranyos. Ott lakik tőlem nem messze. Beszélni még nem beszéltünk sosem. Csak a szokásos szöveg, de mondjuk én igyekszem viccesen kérni tőle, a dolgokat. Ő mindig nevet rajtam. De egy félénkebb lányról van szó.

Mennyire lenne fura, ha felvenném ismerősnek facebookon? Egyébként van egy rahedli közös ismerősünk. Illetve régebben sokat láttam, mikor még suliba jártunk, bár nem ugyanabba.


2015. szept. 9. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, végső soron ismeritek egymást valamennyire.
2015. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Bökd is meg. :)
2015. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább próbálj meg személyesen beszélni vele, ha tudsz, mert elég nyuszinak fogsz tűnni egyébként úgy gondolom, bár a mai világban.
2015. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!