Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák szerelem? (Nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem? (Nem a szokványos)

Figyelt kérdés

Talán mindenki megdöbben majd ezen a kérdésen. Minden volt már egyetem, gimnázium, ám más felnőttoktatás még nem. Kérdésem tehát mi történik akkor, ha valaki beleszeret a tanítványába egy nyelviskolában? Nem nyelvvizsgáztat, tehát olyan veszély nincs, hogy jobban bírálja majd el. Az órák kommunikatívak, mindenki egyformán szerepel és a felnőtt diákok sem tudnak semmit az egészről. Mindenki bőven, régen elmúlt már 18.

Ilyen esetben is etikailag kikezdhető a tanár?

Na ilyen kérdést szerintem még senki nem tett fel, ezért is vagyok kíváncsi a válaszokra.


2013. okt. 3. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem szokványos?

WHUT? O_o

2013. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Itt csak annyi történt, hogy két felnőtt ember találkozott és. Csak az egyik a katedrán volt, a másik a padban.
2013. okt. 3. 23:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem szokványos, mivel gimnáziumban inkább az, de egy nyelviskolában már nem.
2013. okt. 3. 23:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ennél simább ügy nincs is! Ezt még felnőttképzésnek sem lehet nevezni. Ha nagyon zavar, hogy ő tanít, akkor a katedra másik irodájába is járhatsz (Bpn 3 van asszem).
2013. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem az iróniát, ám én a tanár vagyok.
2013. okt. 3. 23:57
 7/15 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy normális válasz nem fog érkezni.
2013. okt. 3. 23:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló. Nem klasszikus tanár-diák viszony,nincs itt semmi gubanc.
2013. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt fejtegettem a kérdésemben. Köszönöm utolsó válaszoló.
2013. okt. 4. 00:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindketten elmúltatok 18-ak, ahogy említetted, innentől kezdve senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csináltok az órákon kívül. Szerintem.
2013. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!