Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja magáról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja magáról, hogy ő nőiesen telt, akkor ti kb. milyen nőt képzeltek el? Mert nekem nagyon szélsőséges tapasztalataim vannak.

Figyelt kérdés
telt, kövér,

2015. szept. 9. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

A nőiesen telt a szememben az olyan duci, kisebb, nagyobb túlsúllyal rendelkező nő, aki ezzel együtt még megőrizte a nőies formáit, tehát a mell- és csípőbőséghez mérten határozottan vékonyabb derék, nem lóg szanaszét a hája.

Pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 opened paradise ***** válasza:
61%
Kövéret. Aki meg már kimondja,hogy kövér,az meg sokkal vékonyabb szokott lenni.
2015. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Mindazonáltal a férfiak többsége, ha meghallja a nőiesen telt kifejezést, általában nádszálvékony nőt képzel el frenetikus dudákkal. :)

1-es voltam.

2015. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

Nőiesen telt,azaz 90kg körüli,ami már a kövér kategória!

Én 85kg vagyok(férfi),szerintem a férfi legyen az aki 85-90kg,ne 1nő!

2015. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az emberek nagy része a nőiesen telt kategóriát így képzeli el: A normál BMI felső határán vagy kicsit felette elhelyezkedő testsúly, vékonyabb derék, szélesebb csípő és nagy mellek.

[link]

(Mondjuk itt az első három)

[link]


De magát hajlamos az ember nem túl objektíven megítélni. Van, aki eufemizál, valaki pedig "rosszabbnak" titulálja magát, mint amilyen. Tehát ha valaki magára mondja azt, hogy nőiesen telt, akkor az simán lehet elhízott, molett de akár kifejezetten vékony is...

2015. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az 5-nél az első link fedi azt, amiről írsz kérdező.
2015. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, összekevertem 2. link
2015. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha nő mondja magáról, h ő husika, meg telt meg mittomén, szóval ha szépeleg, szépítget meg becézgeti a zsírt, akkor kövéret kell elképzelni. Hurkás karokkal, zsíros, puha, seg.g, vastag combok, toka.
2015. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Mivel láttam már magát nőiesen teltnek tituláló, 170 cm feletti, 55 kg-t el sem érő hölgyet, az 5-össel egyet kell értenem abban, hogy az, hogy valaki ezt mondja magáról, sokszor semmit sem jelent.


Mint mikor szinte nő azt mondja, hogy ő homokóra alkat. Csak mert valamivel kevesebb a derékbősége, mint a csípő. Pedig a valódi homokóra alkat elég ritka.

2015. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"szinte minden nő"
2015. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!