Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy tartós kapcsolatban éltél hosszú ideje és bejött az életedbe valaki, aki szintén tartós párkapcsolatban élt és érezted, hogy van köztetek valami, de egyikőtök se lépett, csak ott lebegett mindig köztetek valami jó érzés?

Figyelt kérdés
Hogyan élted meg? Mi történt? Miből láttad, hogy a másik is érez valamit irántad?
2015. szept. 9. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Kerestük egymás társaságát, sokat beszélgettünk, párszor találkoztunk, de nem történt semmi. Pár hónap után kifújt a dolog, mert egyikünk sem akarta felborítani a meglévő kapcsolatát, és mivel nem volt továbblépési lehetőség, ezért érdektelenné váltunk mindketten.
2015. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! Ezt meg tudom érteni.
2015. szept. 9. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztán egy bizonyos idő után úgy is találsz benne valamit, ami nem tetszik.
2015. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hisztynka ***** válasza:

Igen, én is ebben a cipőben járok.

Egy busszal jártunk hazafelé, ott ismerkedtünk meg, helyesebben mondva ő szólított le.

Beszélgetni keztünk...ez már évek óta tart.

Tudom, hogy nagyon bejövök neki és ő is nagyon tetszik nekem. De mivel ő is foglalt és én is, így nem lehet köztünk semmi.Ezt mi már megbeszéltük és tiszteletben tartja.

Igazából rajtam múlik, hogy legyen köztünk valami, de nem akarom a családi életemet felborítani és azt sem akarom, hogy náluk legyen ebből otthon cirkusz.

2015. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Neked is, hogy leírtad a történetedet. Nem könnyűek ezek a dolgok. De azért az mégis jó, ha becsületesen oldja meg az ember. Próbálom én is így. Persze, a legjobb lenne egyáltalán nem is találkozni, csak ezt sajnos nem minden esetben lehet megoldani.
2015. szept. 10. 22:01
 6/6 hisztynka ***** válasza:
Igen, valóban nem könnyű. Mostanában már inkább én is próbálom elkerülni őt, sajnos nagyon hiányzik...
2015. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!