Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme annak, hogy egy hosszú levélben zárjam le a dolgot?

Figyelt kérdés
Én szerelmes voltam egy lányba, ő nem viszonozta. Én ezt el is fogadtam, de mégis a közelében akartam maradni. Ő viszont ezt csúnyán kihasználta, és volt is egy nagyobb vitánk. De végül engedtem neki, mert nem akartam elveszíteni, azt reméltem megmarad a "barátságunk", de nyár óta le se szarja a fejem. Viszont rám még mindig hatással van. Egyik nap gyűlölöm, másnap meg szeretem. Ennek véget kell, hogy vessek, q legjobb lenne, ha beszélnénk, de egyrészt szerintem ezt nem akarná, inkább kifogásokat keresne helyette, és félek, hogy élőben elgyengülnék, és akkor semmi értelme nem lenne.

2014. nov. 7. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Levélben sokkal jobb, mert össze tudod szedni a gondolataid.
2014. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Férfiként azt javaslom, hogy ne írj neki. Csak magadból csinálnál hülyét azzal, ha "szakítanál" olyan csajjal, aki nem is volt a csajod. A legjobb az ha agyban túl lépsz rajta, ne keresed vele a kapcsolatot, ha meg véletlenül összefuttok, akkor jó ha normálisan tudtok pár szót egymáshoz szólni, de ne akarj belekapaszkodni.


Ha most írná, akkor max. megijedne attól, hogy egy kattant vagy, aki üldözi szerelmével, nem fogja fel, hogy mi a szitu férfiként, hanem kisgyerekként toporzékol, hogy nem kapta meg a vágyott játékszerét.

2014. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme. Vagy írd le részletesen az érzéseidet, de MAGADNAK, és olvasgasd, amíg le nem zártad a kérdést. Mert az ő részéről ez már nyilván lezárt ügy, szerintem hagyd, ne "fáraszd" az érzéseiddel, azok neki nem fontosak, neked viszont annál inkább.
2014. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó lehet hogy nem jó ötlet tudomására adni ennek a csajnak a gondolatait, viszont az sem jó ha magában tartja, mert azzal csak felemészti a lelki világát..

Egy levélben legalább kiadja magából dühöt, szeretetet, és annyival is előrébb van a megnyugvás felé.

2014. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kaptam már fiútól ilyen "szakítós levelet". Ő némiképp gyerekes és a dühét abban adta ki hogy megpróbálta a tudtomra adni mekkora liba vagyok. Több szempontból is értelmetlen volt a hisztije de ez nem szerves része a történetnek. Tehát amennyiben a leveledben nem őt ócsárolod és nem az jön le belőle hogy ovis módjára hisztizel akkor írd meg. A csaj pont annyira fogja leszarni mint most csak ne lepődj meg rajta ha ki is röhög. Abból ítélve hogy kihasznált simán feltételezhető. Na meg utána már ne keresd. A srác azóta többször is felvette velem a kapcsolatot hogy utána valami vita miatt megszakítsa. Alig csinál segget a szájából mindig. Ezeket gondold végig.
2014. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért gondolja mindenki azt, hogy ócsárló levél lenne? Nem, nem ez a célom, és nem is szakítani akarok, hisz sohasem voltunk párkapcsolatban. Csak az érzéseimet szeretném vele megosztani, mert most számomra úgy tűnik, hogy csak egyedül én sérültem, ő meg él mint hal a vízben, mintha mi sem történt volna, szerintem azért ennél többet érdemlek. De kihangsúlyozom újra, nem ócsárolni szeretném, sőt lényegében arról van só, hogy nekem milyen fontos is volt ő. Ha meg kiröhög, akkor kiröhög, ez van. Sajnos a legtöbb lányból kivesztek az érzések, a kedves utolsó is rögtön erre gondolt, persze, az ilyet ki kell r9öhögni... -.-
2014. nov. 7. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is kínevetett egy csaj,de én nem szerelmes levelet küldtem neki

.

2014. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel használta ki?
2015. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!