Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után szemétség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után szemétség lenne törölni/letiltani az illetőt?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik lány ismerősöm említette, hogy az egyik barátnőjének megmutatta a képeimet, és bejövök a lánynak, sokat beszélt neki rólam, és majd biztosan írni fog. Vártam, de nem írt, ezt mondtam is az ismerősömnek, annyi volt a válasza, hogy a lány most elutazott, de majd biztosan fog írni. Még mindig nem történt semmi, ezért felvettem a csajt ismerősnek a fb-on, vissza is igazolt, és gondoltam, ha esetleg bátortalan lépni, akkor kezdeményezek én, írtam neki. Ugye először mikor megjelöltem, megírtam, hogy ki vagyok, meg hogy beszélgethetünk, ha szeretné, de nem reagált, gondoltam, a fb betette az üzenetet az egyéb mappába, mert még nem vagyunk ismerősök. A visszaigazolás után vártam pár napot, aztán megint ráírtam, hogy beszélgethetnénk, és nem zaklatni akarom, csak valószínűsítem, hogy az első üzenetemet talán nem olvasta, de megint nem történt semmi, pedig látta, amit írtam. Ezek után számomra nyilvánvaló, hogy akkor ennyi, ezt el is fogadom, csak az bánt, hogy ennyire bunkón intézte el, még pár sort sem érdemeltem. Tudom, nem a világ legnagyobb problémája ez, de most úgy érzem, törlés járna az illetőnek, ha már nem volt képes legalább pár sort írni, úgy gondolom, ennyit megérdemeltem volna, mivel nem voltam bunkó. Sose tiltottam/töröltem még senkit, csak ez most eléggé rosszul esett. Huszonéves, felnőtt nőről van szó, ezért nem értem ezt a fajta hozzáállást. Egyébként tény, hogy a földrajzi távolság akadály lehet, de akkor is megmondhatta volna, ha nem akar velem beszélgetni, ráadásul nem is valami borzalmas dolgot kértem volna tőle.

2015. szept. 9. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szívatott az ismerősöd.
2015. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Nem hinném, ő nem olyan típus. Meg hát akkor is illő lenne valami választ adnia, ráadásul már tavaly is említette nekem ezt a lányt, hogy bejövök neki, és gondolkodik azon, hogy ír nekem, csak aztán a csaj kiment külföldre dolgozni.
2015. szept. 9. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán az lehetett, hogy az ismerősöd próbált benneteket összehozni és a lány csak lerázta azzal, hogy majd ír neked.

Ettől azért még válaszolhatott volna a leveledre.

Semmi rosszat nem teszel azzal, ha törlöd. Ha semmiféle kapcsolatod nincs és előre láthatólag nem is lesz vele, akkor minek is tartanád nyilván az ismerőseid között?

2015. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy fel van törve a fiókja, és más törölgeti az üzijeit, hogy ne léphessen senki kapcsolatba a csajjal.


Több ilyen is volt már a világtörténelemben.

2015. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem letiltani felesleges. Tény, hogy bunkó volt a lány, de akkor nem kell neki írni többet és kész.
2015. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3: Lehet, viszont az ismerősöm szerintem nem mondana olyasmit, hogy bejövök valakinek, ha ez nem lenne igaz. De akárhogy is volt, én úgy tartom, hogy nem bunkón írtam rá a csajra, nem kértem tőle semmi teljesíthetetlent, és amúgy is az alapvető intelligencia része - szerintem -, hogy illik visszaírni. Vagy ha tart valamitől, akkor azt is megírhatta volna, senkinek sem haraptam még le a fejét, szóval jobban esett volna, ha csak annyit ír, hogy nem szeretne velem levelezni, mert pl. túl nagy a távolság, és így nem látja értelmét. De legalább nem mondhatja senki, hogy nem kezdeményeztem.
2015. szept. 9. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: Csak jelezni szeretném neki, hogy nem tartok többé igényt arra, hogy akár csak a virtuális ismerőseim sorában is szerepelhessen.
2015. szept. 9. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá, tiltsd le. De mondjuk én inkább megírnám neki azt, amit itt is megírtál, hátha elgondolkodik kicsit. És csak utána törölném/tiltanám:)
2015. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os hívd fel.
2015. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!