Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége annak ha egy pasi egy nő ismerősének a fotóját elmenti a telefonszámához?

Figyelt kérdés

Ráadásul ez egy gyönyörű nő és meg is mutatta nekem.

Nem tudom mennyire bízhatok meg benne.


2015. szept. 10. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége.
2015. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb annyi, hogy ha a telefonnak van olyan funkciója, hogy a képet kijelzi, ha az adott szám hív, akkor az beszédesebb számára, mint a név vagy a telefonszám. Egy kolléganőm is használ ilyen funkciót, pl. ha a fia hívja, megjelenik a fia fotója a telefonon.
2015. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tetszik neki.
2015. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége. Főleg ha még meg is mutatta. Szerintem ezzel is azt akarja demonstrálni, hogy őszinte veled, és nincsenek ilyen jellegű titkai.
2015. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon modern telefonja van és beállította úgy hogy ha hívja xy akkor fotó jelenjen meg.

De azt nem tudom hogy mindenkinél, vagy csak ennél a nőnél. Meg is mutatta nekem hogy szép nő, akkor láttam hogy a telefonszámához tartozó képet mutatja nekem.

2015. szept. 10. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat ha kapcsolatba vagytok akkor érdekes hogy igy mutogatja ha te esetleg csunyább vagy annál a nőnél...de ha csak a hiváshoz kell akkor nincs benne semmi rossz.Ha meg nem vagytok kapcsolatba akkor az ő dolga milyen képeket tárol.
2015. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Clark Kent.. ***** válasza:
Nincs. Lehet több olyan nevű csajismerőse van, ezért kell a kép, hogy amikor hív, kijelezze, ki az.
2015. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Féltékennyé akar téged tenni. Ősi trükk a pasiktól.
2015. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bence_ ***** válasza:

Arc memóriám jó.

Így egyből beugrik ki hív.

2016. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom kérlek, de az én telóm pölö magától is összevadássza a facebookos ismerősök képeit az ilyesmihez.
2016. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!