Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van ha egy nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van ha egy nő azt mondja nála szóba sem jöhet egy egy magas/alacsonyabb pasi nincs semmi gond, de ha egy férfi azt mondja hogy neki nem kell kövér nő egyből mindenki letámadja?

Figyelt kérdés

Az a férfi mekkora szemét, bunkó már hogy neki nem kell egy telt nő?! Csak a külsőségekre megy pedig a belső értékek a fontosak! blablabla...

Tényleg az lenne? De ha egy nőnek magas pasi kell, mert ha alacsonyabb az már nem jó, azzal semmi baja nincs senkinek, ne is legyen mert egy férfi legyen magas!

Érdekes..

Főleg hogy a magasságon nem lehet változtatni, ellenben lefogyni igenis lehetséges.


2015. szept. 7. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kettős mérce. Mert a nők egyenlőbbek. Hol a probléma? :)


24/F

2015. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert a nőstények szépen lassan csendesen uralomra törtek, törtetők lettek, és elérték céljaikat, amiért mi is hibásak vagyunk.

Tudják, hogy a puncijukkal uralhatják a világot. Szőrnyű dolog ám ez.

2015. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

mióta pár éve az elhízás hivatalosan is nem fertőző betegségnek lett nyilvánítva,ez már nem lehet probléma.

mert ki haragudhatna rád azért,hogy nem akarsz egy beteg emberrel párkapcsolatot amikor kapsz egészségeset is.

ezért nem jogos ez ezen való felháborodás,mert a kövér emberek betegek.

2015. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom a választ és arra sem, hogy ha egy nő elfogadja, hogy egyik-másik férfinak nem az esete külsőleg, a férfiak miért hisztériáznak, ha az adott nőnek nem tetszenek, mert mondjuk túl vékonyak?


Több kérdésbe is belefutottam itt már, férfiaktól, hogy a testesebb, vagy a vékonyabb srácok tetszenek nekünk.

Én minden bántás nélkül beírtam, hogy nekem a testesebbek.

Erre majdhogynem letépték a fejem, még jó, hogy netnyi távolságra vagyunk. :D

Pedig a vékonyságon is lehet változtatni, meg hát ízlések és pofonok, másnak meg pont a vékonyak tetszenek.


Hiába, vannak, akik nem bírják az őszinte véleményt, ha az nem az ő malmukra hajtja a vizet.

2015. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
megint ez a hiszti. amúgy meg baromságokat beszélsz. ezen az oldalon is mindenkit leszólnak kb, hogy csak magas férfi kell neki, és sokan mondják hogy nekik nem az a legfontosabb. illetve néhány extrém esetet leszámítva mindenki egyetért abban, hogy se férfinél se nőnél nem vonzó a kövérség, és a normális, egészséges testsúlyt preferálják. te ronda, alacsony és kövér vagy amúgy?
2015. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert nők és még sokkal felszínesebbek is,mint a férfiak csak nem szokták beismerni.Pedig ideje lenne...

Igen én vékony srác vagyok,és emiatt emberszámba sem vesznek a nők,mintha ott sem lennék,egyetlen nőt nem érdekeltem soha sem... pedig 185 cm magas vagyok,de semmit nem érek vele... :/

24/F

2015. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én 183 magas lány vagyok, a barátom szintén akkora, mint én, vagy talán kicsit alacsonyabb. Mindketten vaságyastul vagyunk 60 kilók.

Ő kijelentette, hogy neki a vékony nők tetszenek. Ezzel nincsen semmi baj, ezzel nem bántani akarja a teltebb nőket, csak egyszerűen neki ez jön be.

Nekem például tetszenek a mackósabb pasik is, de úgysem a testalkata a döntő. A mostani barátom belseje sokkal hamarabb elvarázsolt, a külseje meg számomra ezáltal megszépült.

Szerintem semmi baj nincs azzal, hogyha valakinek a vékony, valakinek a teltebb, valakinek a magas, valakinek az alacsony emberek jönnek be, mindaddig ameddig az ellenkező "végleteket" képviselő embereket nem degradálják.

2015. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindegy, hogy hogyan kommunikálod, hogy nem kell kövér nő...


Ha azt mondod, hogy neked a vékony nők jönnek be, nem tudsz vonzódni egy testesebbhez, senki nem fog győzködni, hogy olyat válassz, aki nem az eseted.

De sokszor a vékony nőkhöz vonzódó férfiak jönnek a "fúj", meg "gusztustalan", meg "tehén", meg "zsírdisznó" beszólásokkal a teltebb nők irányában, ami viszont szánalmas, mert ha valami nem tetszik, akkor egyszerűen nem kell vele foglalkozni. A gond akkor van, ha valaki egyetlen joulnyi energiát is fektet abba a jelenségbe, ami neki nem tetszik. Felesleges. Tessék azt az energiát a neked tetsző nőkre fordítani, és mindenki jól jár! A telt nők nincsenek sértegetve, a vékony nők megkapják a bókjaikat tőled, és lesz olyan nőd, amilyenre vágysz.


Ez a kérdés is teljesen feleslegesen született meg, elpazarolt energia.

2015. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 (khm Mintha a nők még sosem szóltak volna le, nyíltan aláztak és sértettek volna meg egyetlen alacsony/kövér pasit)

Ezúton a válaszod is teljesen felesleges volt..

2015. szept. 8. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2015. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!