Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye hogy most már titokban fog dohányozni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, az elmúlt időszakban mindennap találkoztunk!

Már az elején kérdeztem hogy dohányzik-e azt mondta nem!


Utána amikor kérdeztem azt mondta hogy csak nagyon néha!

Eljött hozzánk, majd mikor haza vittem és én is haza értem az ágyon volt egy öngyújtó!


Utána meg kérdeztem hogy cigizik-e? Mondta nem, de akkor miért volt nála gyújtó, azért mert mielőtt eljött gyújtott füstölőt!

Rá két napra mikor érte mentem, azt mondta rá akar gyújtani, mondtam rendben, de utána valószínű meg érezte a nem tetszésemet és azt ígérte nem fog dohányozni!

Tegnap délután találkoztunk, és meg kérdeztem cigizett-e azt mondta nem, este érte mentem, és most másik irányból szóval teljesen meg lepődött de még én is mert a cigi ott volt a kezében!


Ismét megígérte hogy nem fog, de elmondta hogy leszokóban van, csak azt nem értem hogy miért tagadta, és azt mondta nem megy egyik napról a másikra!

Azt mondta hogy azért tagadta mert mikor ő nem dohányzott, és más barátja igen, őt nagyon zavarta és nem akart egy hamutállal csókolózni! Na meg mert tudja hogy engem zavar!


2015. szept. 10. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát így esélyes... ha valaki dohányzik, akkor nem ellenőrizgetni meg kérdezgetni kell, hanem támogatni, biztatni, segíteni a leszokásban.

Az én párom sem dohányzik, őt is zavarja, hogy én igen, de régen rossz lenne, ha ellenőrizgetne. Igyekszünk felnőtt módon kezelni a helyzetet, ő tolerálja, hogy néha rágyújtok mellette is, ha már nagyon kívánom, én pedig igyekszem tényleg nagyon keveset dohányozni, mikor vele vagyok és utána rögtön fogat mosok, megmosdom, hogy ne érezze rajtam (nem szokta). De szerencsére nem kell titkolóznom, és ez sokkal jobban motivál a leszokásban, mintha folyamatosan számonkérné rajtam.

2015. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!