Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú találkozni szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú találkozni szeretne velem, az mindenképp randi?

Figyelt kérdés
2 éve érettségiztünk, a 4 év alatt kb 4x beszélgettünk. Szalagavatón felkért táncolni, de én nemet mondtam. Már nem egyszer hívott el, de nemet mondtam, most meg igent. Mindenképp többet szeretne ő tőlem? Én tőle nem szeretnék semmit. De ezt így nyersen nem akarom leírni neki, mert konkrétan nem randi lett megbeszélve. Ő a fiú, én a lány, 20 évesek vagyunk.
2015. szept. 10. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül. Az hogy valakivel talizol az még nem jelenti azt, hogy az a tali randi. Még koránt sem.
2015. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem száz százalék, de szerintem azért sanszos, hogy érdeklődik irántad. Ne aggódj előre mert esetleg feleslegesen elrontasz egy felhőtlen baráti találkozót. Ha bepróbálkozik, ráérsz akkor azon morfondírozni, hogyan koptasd le. Miért mondtál igent egyébként?
2015. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért, mert már nem tudtam mit kitalálni. És nem tudtam hogy írjam meg azt, hogy "szerintem bejövök neked, de te nekem nem, így nem szeretnék veled találkozni, ne haragudj". De majd kiderül, lehet én értem félre őt.
2015. szept. 10. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. 50% van mindkettőre. Szerintem ne idegeskedj feleslegesen. Bár én innen könnyen beszélek :)
2015. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!