Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki facebookon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki facebookon, ha mindenképp élőben akarom elhívni randizni?

Figyelt kérdés
Az nem kérdés, hogy élőben fogom elhívni, de nem egy szakra járunk egyetemen, így nincsennek közös óráink. Az óráit tudom mikor vannak, de nem tudom épp bejár e. Elmehetek az óráira, hátha ott lesz, de nem tudom. Ő ebből nem sejt semmit, szóval lehet nem kéne csak megkérdezni facebookon, hogy bejön e holnap, mert ha megkérdezi miért, úgysem mondanám el...Mit gondoltok? MÁR ANNYIRA TALÁLKOZNÉK VELE, alig bírom magam türtőztetni.

2014. márc. 30. 12:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, csak köszönőviszonyt ápolunk egyelőre, szóval a ráírás lehet fura lenne...Meg nem akarok igazából ráírni, de tudni akarom hol lesz..
2014. márc. 30. 12:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ráírsz... hogy hol lesz az már félig meddig randira hívás.

Ha köszönőviszonyban vagytok talán egy kicsit tolakodónak érezheti nem?

Esetleg inkább írj rá és beszélgess vele, hogy ne csak a köszönőviszony álljon fenn.


Gondolj bele, ha egy csaj, csak így rád rontana.

Egyértelműen randit kérve...

2014. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!